Wybierz firmę
Vertiv

Vertiv dostarcza modułowe centra danych z certyfikacją TIER-Ready

Firma Vertiv (NYSE: VRT), światowy dostawca rozwiązań z zakresu infrastruktury dla centrów danych, wprowadziła do oferty prefabrykowane, modularne centra danych (Prefabricated Modular, PFM). Rozwiązania te otrzymały od instytucji Uptime Institute certyfikat „TIER-Ready” w zakresie odporności na uszkodzenia. Nowa umowa pozwoli Vertiv sprzedawać usługi Uptime Institute Tier Certification of Constructed Facilities (TCCF) z jednostkami modułowymi Vertiv TIER-Ready, zapewniając tym samym korzyści z pełnej certyfikacji Tier bezpośrednio swoim klientom. (więcej…)

Vertiv

Badanie Forbes Insights i Vertiv: centra danych nie spełniają potrzeb przedsiębiorstw?

Tylko 29% osób podejmujących decyzje dotyczące funkcjonowania centrów danych twierdzi, że obecnie użytkowane przez nie obiekty spełniają firmowe potrzeby. Ale jedynie 6% przyznaje, że infrastruktura tych placówek jest modernizowana z wyprzedzeniem bieżących potrzeb. Są to jedne z najważniejszych informacji płynących z raportu opracowanego przez Forbes Insights i Vertiv (NYSE: VRT). (więcej…)

Vertiv

Vertiv ogłasza rozbudowę Customer Experience Centre w Bolonii

Vertiv [NYSE: VRT], globalny dostawca rozwiązań w zakresie infrastruktury krytycznej, ogłosił plany rozbudowy swojego nowoczesnego Customer Experience Centre w zakresie zasilania prądem przemiennym. Plan rozwoju położonego w Bolonii centrum obejmie nową infrastrukturę energetyczną o mocy 4 MVA w celu zwiększenia możliwości testowania elastyczności i wydajności rozwiązań Vertiv. (więcej…)

Vertiv

Ile kosztuje przestój w działaniu centrów danych?

Żadna z wielu zmian, jakich przedsiębiorstwa doświadczyły w trakcie cyfrowej rewolucji, nie jest tak głęboka, jak wzrost uzależnienia od systemów informatycznych. Dla wielu banków, firm telekomunikacyjnych, dostawców usług online oraz w chmurze ciągłość pracy centrów danych jest wymogiem o znaczeniu krytycznym. Zwłaszcza, że przestoje mogą powodować realne straty, nawet rzędu kilku tysięcy dolarów za minutę. (więcej…)

Vertiv

Analiza Vertiv: jak będzie wyglądało przetwarzanie danych w 2020 roku?

Szybkość wdrażania hybrydowych środowisk IT staje się coraz ważniejszym czynnikiem wyróżniającym producentów rozwiązań dla centrów danych

W miarę jak świat wkracza w 2020 r., zarządy przedsiębiorstw rzadko już rozważają czy postawić na infrastrukturę IT wdrażaną lokalnie czy też w chmurze. Rezultatem tych debat coraz częściej jest decyzja o skorzystaniu z modelu hybrydowego, będącego połączeniem chmury publicznej i prywatnej, oraz wdrożenie rozbudowanych zasobów na brzegu sieci, wokół jej zmodyfikowanego rdzenia. Ten ewoluujący sposób podejścia do zarządzania danymi i zasobami obliczeniowymi jest jednym z pięciu zyskujących popularność trendów w centrach danych w 2020 r., które zostały zidentyfikowane i opisane przez ekspertów z firmy Vertiv, globalnego dostawcy rozwiązań z zakresu infrastruktury IT, zapewniających ciągłość biznesową. (więcej…)

Vertiv

Firma Vertiv wyróżniona w raporcie 451 Research

Autorzy raportu zwracają uwagę na lepszą koordynację działań inżynieryjnych i marketingowych między regionami oraz skupienie uwagi na kanale partnerskim

W niedawno opublikowanym raporcie, firma analityczna 451 Research z uznaniem przyjęła zmiany zachodzące w Vertiv. Stwierdzono, że firma „przestawiła się na rynek centrów danych, który wymaga odchudzonej struktury kosztów i wynagradza szybkie reagowanie”. (więcej…)

Vertiv

Globalne wdrożenia 5G – reszta świata goni Amerykę

Branża telekomunikacyjna spodziewa się pierwszych komercyjnych zastosowań sieci 5G w latach 2020-2021 – wynika z raportu „Operatorzy dzielą się nadziejami i obawami branży: od kosztów energii po transformację związaną z przetwarzaniem brzegowym”, przygotowanego przez 451 Research oraz firmę Vertiv. Na pełne wdrożenie nowej technologii potrzeba będzie jednak kilku lat. W tym aspekcie Ameryka Północna będzie nadawać tempo, a Europa i reszta świata – nadrabiać zaległości. (więcej…)

Vertiv

Vertiv uznany za globalnego lidera rynku urządzeń do zdalnego zarządzania środowiskiem IT

Firma Vertiv została sklasyfikowana przez agencję analityczną IHS Markit jako jeden z największych dostawców urządzeń do zdalnego zarządzania środowiskiem IT na całym świecie pod względem przychodów za 2018 r. Analizę opublikowano w raporcie dotyczącym przełączników KVM i konsol szeregowych (KVM Switches and Serial Consoles Report 2019). Światowy rynek tych rozwiązań w 2018 r. był wart 723,5 mln dol. i oczekuje się, że w 2019 r. wzrośnie o ponad 5%. (więcej…)

Vertiv

Wdrożenie 5G zwiększy zużycie energii o 170%

Wdrożenie sieci 5G to przełomowe wydarzenie dla branży telekomunikacyjnej. Ankietowani przez Vertiv operatorzy, również działający w Polsce, optymistycznie oceniają perspektywy biznesowe niesione przez tę technologię. Jednak jednocześnie trzeba mieć na uwadze ryzyko, że korzyści finansowe płynące z możliwości, jakie daje 5G, mogą być ograniczone przez niekontrolowane zużycie energii. (więcej…)

Pokaż następne wpisy