Wybierz firmę
Sonos

Dzięki muzyce łatwiej się zakochasz i będziesz mieć bogatsze życie erotyczne

Muzyka zbliża i to dosłownie – wynika z badania zrealizowanego na zlecenie Sonos, marki specjalizującej się w bezprzewodowych systemach audio multiroom. Aż 75% ankietowanych odczuwa bliską więź z osobami, które słuchają takiej samej muzyki.
Z kolei ponad połowa respondentów wskazuje, że pomaga im ona unikać rutyny w łóżku i sprawia, że ich życie erotyczne jest bogatsze.

(więcej…)

Sonos

Sonos przedstawia Move – swój pierwszy głośnik z akumulatorem stworzony do użytku w plenerze

Sonos stawia pierwszy krok poza dom i przedstawia Sonos Move – wytrzymały, inteligentny głośnik z akumulatorem, zapewniający świetne brzmienie zarówno we wnętrzach, na świeżym powietrzu, jak i w drodze. Move stanowi nowy, pełnoprawny element systemu Sonos, który oprócz łączności Wi-Fi, działa także przez Bluetooth. Move jest już dostępny w przedsprzedaży. Od 24 września będzie dostępny globalnie w cenie 1699 PLN. (więcej…)

Sonos

Prosta i skuteczna motywacja do ćwiczeń? Według 81% osób pomaga muzyka

Muzyka ma pozytywny wpływ na wiele aspektów naszego życia, a jednym z nich jest aktywność fizyczna, w tym bieganie. Jak się okazuje, osiem na dziesięć osób twierdzi, że dzięki muzyce osiąga w lepsze wyniki sportowe. Z kolei trzy czwarte respondentów stwierdza, że muzyka ma większy wpływ na ich sprawność fizyczną niż jakiekolwiek suplementy dietetyczne. Takie wnioski płyną z badań przeprowadzonych przez firmę Sonos, producenta systemów audio smart home. (więcej…)