Wybierz firmę
Transcend

Must-have na gamingową majówkę – dysk SSD

W minionym roku ponad 60% Polaków wskazało, że podczas majówki zamierza pozostać w domu[1]. Nic nie wskazuje na to, żeby w 2020 r. ta liczba miała się zmniejszyć. Wiele osób chętnie spędzi ten czas przed komputerem lub konsolą, przeglądając katalog nieukończonych gier lub szukając całkiem nowych tytułów. Szczególną popularnością mogą cieszyć się teraz gry online, które oprócz czystej rozrywki są dodatkowym sposobem na utrzymanie kontaktu ze znajomymi. Taki stan rzeczy może zachęcić niektórych do rozszerzenia pojemności swojego komputera lub konsoli – ale na jaki dysk się zdecydować? (więcej…)

Transcend

Home office – jak zwiększyć możliwości swojego komputera?

Przejście na pracę zdalną to wyzwanie zarówno dla pracowników, jak i pracodawcy. Spotkania osobiste zamieniły się w wideokonferencje, na wrażliwych danych firmowych pracujemy z domu, a od prywatnego komputera oczekujemy dobrej wydajności. Warto wiedzieć, jak wykorzystać i rozszerzyć możliwości swojego urządzenia tak, aby sprawnie i przyjemnie realizować codzienną pracę. (więcej…)

Transcend

Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo jazdy? 5 przydatnych gadżetów

Nagranie z kamery samochodowej może okazać się kluczowym dowodem po parkingowej stłuczce, jump starter umożliwi uruchomienie samochodu z rozładowanym akumulatorem, a zestaw głośnomówiący pozwoli kierowcy na odebranie ważnego telefonu podczas jazdy. Właściciele samochodów mają dziś dostęp do całego wachlarza gadżetów, które ułatwiają im funkcjonowanie na drodze, czynią je dużo bezpieczniejszym, a także pomagają w sytuacjach kryzysowych. (więcej…)

Pokaż następne wpisy