Wybierz firmę
Transcend

Dwie nowe kamerki od TRANSCEND zadbają o bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów

Firma TRANSCEND informuje o poszerzeniu oferty o dwa modele kamerek samochodowych. Jednoobiektywowy model DrivePro 250 wyposażony w matrycę STARVIS™ nagrywa w rozdzielczości FullHD przy 60 klatkach na sekundę. Najnowszy dwuobiektywowy rejestrator DrivePro 550B wykorzystuje tę samą matrycę w kamerce przedniej, natomiast w tylnej zastosowano czujnik Exmor™. Jest to rozwiązanie, które pozwoli zadbać o bezpieczeństwo zarówno kierowcy, jak i pasażerów pojazdu.

(więcej…)

Transcend

Szybki, jednostronny SSD NVMe – propozycja TRANSCEND dla wymagających

Firma TRANSCEND przedstawia dysk MTE112S  jednostronny SSD w formacie M.2 2280. Nośnik z interfejsem PCI Express 3.0 x4 występuje w trzech wersjach pojemnościowych, z których największa to 1 TBNowa propozycja jest smuklejszą alternatywą dla dwustronnego MTE110S. Przyda się użytkownikom szukającym sprzętu o bardzo dużej wydajności, w tym również do zastosowań profesjonalnych.  (więcej…)

Transcend

Uniwersalny, szybki i trwały. Pierwszy czytnik do kart CFexpress od TRANSCEND

TRANSCEND prezentuje swój pierwszy czytnik kart pamięci CFexpress odpowiadający na potrzeby profesjonalnych fotografów i filmowców. RDE2 obsługuje zarówno urządzenia ze złączem USB typu A, jak i typu C oraz osiąga prędkości transferu nawet do 20 Gbps. Bardzo lekka aluminiowa obudowa i silikonowa osłona sprawiają, że urządzenie jest nie tylko przenośne, ale i trwałe. (więcej…)

Transcend

Control Center zapewnia kontrolę nośników pamięci firmy TRANSCEND

Firma TRANSCEND udostępniła aplikację Control Center, która zapewnia zdalny nadzór nad nośnikami danych tego producenta, przeznaczonymi do zastosowań profesjonalnych – dyskami SSD, kartami pamięci flash oraz modułami RAM. Mogą być one zainstalowane w wielu rodzajach sprzętu działającego w siedzibie firmy, podłączonego do chmury lub funkcjonującego w ramach wdrożeń przemysłowego Internetu Rzeczy (IIoT). Control Center świetnie sprawdzi się do kontroli nośników pamięci w zautomatyzowanych, zarządzanych zdalnie fabrykach, interaktywnych urządzeniach cyfrowego marketingu (digital signage), a także maszynach do sprzedaży biletów lub innego towaru. (więcej…)

Transcend

Hub USB-C – idealny kompan do zdalnej pracy i nauki

Hub USB to jedno kompaktowe urządzenie, zastępujące liczne przejściówki i czytniki, zwykle wykorzystywane do jednoczesnego podłączania do komputera wielu dodatkowych peryferiów czy nośników pamięci. Tymczasem huby USB mogą pełnić jeszcze jedną pomocną rolę – ładują urządzenia mobilne oraz komputery przenośne, a jednocześnie umożliwiają efektywne wykorzystanie wolnych portów. (więcej…)

Pokaż następne wpisy