Wybierz firmę
Transcend

Jak zadbać o komfort i bezpieczeństwo jazdy? 5 przydatnych gadżetów

Nagranie z kamery samochodowej może okazać się kluczowym dowodem po parkingowej stłuczce, jump starter umożliwi uruchomienie samochodu z rozładowanym akumulatorem, a zestaw głośnomówiący pozwoli kierowcy na odebranie ważnego telefonu podczas jazdy. Właściciele samochodów mają dziś dostęp do całego wachlarza gadżetów, które ułatwiają im funkcjonowanie na drodze, czynią je dużo bezpieczniejszym, a także pomagają w sytuacjach kryzysowych. (więcej…)

Transcend

Wydajny dysk przemysłowy mSATA SSD MSA542T od Transcend

Firma Transcend wprowadza na rynek nowy dysk przemysłowy mSATA SSD MSA452T z interfejsem SATA III 6 Gb/s. Dysk oparty jest na 96-warstwowych kościach 3D NAND oraz zapewnia transfer danych sięgający 560MB/s przy odczycie. Dzięki kompaktowemu formatowi, 8-krotnie mniejszemu od dysków 2,5 cala, może być zastosowany w ultrabookach, notebookach czy cienkich serwerach. Przedłuży to żywotność starszych urządzeń wyposażonych w złącze mSATA. (więcej…)

Transcend

Nowe przemysłowe dyski od Transcend oparte na 96- warstwowych kościach 3D NAND

Firma TRANSCEND informuje o rozszerzeniu oferty dysków SSD do zastosowań przemysłowych o nowe modele, charakteryzujące się wyjątkową – jak na nośniki TLC – wytrzymałością 3 000 cykli P/E. Została w nich zastosowana najnowocześniejsza technologia BiCS4, oparta na 96-warstwowych kościach 3D NAND TLC, która pozwala na przechowywanie większej ilości danych. (więcej…)

Transcend

Trzy zmiany w kodeksie drogowym jeszcze w tym roku. Jak się na nie przygotować?

Pod obrady Sejmu trafi projekt nowelizacji ustawy zawierający zmiany dotyczące tworzenia drogowych korytarzy życia oraz jazdy na suwak. Wielu kierowców liczy również na doprecyzowanie kwestii wyprzedzania przez samochody ciężarowe. Warto się na te zmiany przygotować, aby wiedzieć, które zachowania kierowców już wkrótce przestaną być zwykłą nieuprzejmością, a staną się realnym wykroczeniem.

(więcej…)

Pokaż następne wpisy