Wybierz firmę
Transcend

Zmniejszanie rozmiarów i popularyzacja DDR5 głównymi trendami rynku komponentów dla przemysłu na rok 2022

Wzrost ilości przesyłanych danych powoduje, że łączność urządzeń z centrami danych będzie musiała zostać zoptymalizowana. Niezbędne będzie więc zwiększenie prędkości przesyłania informacji oraz niezawodności sprzętu. Szacuje się, że do końca 2021 roku na świecie będzie aktywnych ponad 10 miliardów urządzeń IoT, z których każde będzie wymagało połączenia z siecią i czujnikami[1] (więcej…)

Transcend

Transcend prezentuje nowe moduły e.MMC

Firma Transcend wprowadziła do oferty przemysłowe układy pamięci EMC310M oraz EMC410T, zgodne ze standardem e.MMC. Charakteryzują się wysoką przepustowością – prędkość odczytu wynosi odpowiednio 280 i 290 MB/s. Są to niewielkie kości o wymiarach 13 x 11,5 x 1 mm, dzięki czemu idealnie nadają się zarówno do systemów przenośnych, jak i stacjonarnych: komputerów IPC, systemów pokładowych w samochodach, monitoringu, urządzeń medycznych czy elektronicznych tablic ogłoszeniowych.
(więcej…)

Transcend

Jedna kamera w samochodzie to za mało? – Transcend prezentuje DrivePro 620

Na polskim rynku dostępny jest już DrivePro 620 – pierwszy dwuelementowy wideorejestrator od firmy Transcend. Za pełny podgląd na to co podczas trasy dzieje się z przodu oraz z tyłu pojazdu odpowiadają dwie kamery – przednia DrivePro 250 oraz tylna DrivePro 10. Równocześnie rejestrują obraz w rozdzielczości 1080 x 1920 Full HD przy 60 klatkach na sekundę.

(więcej…)

Pokaż następne wpisy