Wybierz firmę
Fortinet

Fortinet wprowadza samokształcące się, wykorzystujące sztuczną inteligencję urządzenie do wykrywania zagrożeń w czasie poniżej sekundy

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował urządzenie FortiAI. Jest to pierwsze tego typu rozwiązanie przeznaczone do wdrażania w siedzibie firmy, które wykorzystuje samokształcące się głębokie sieci neuronowe (Deep Neural Networks, DNN) do wyręczania analityków bezpieczeństwa w wykonywanych ręcznie czasochłonnych działaniach. Wbudowana w FortiAI funkcja wirtualnego analityka bezpieczeństwa (FortiAI Virtual Security Analyst), zawierająca jeden z najbardziej zaawansowanych w branży mechanizmów sztucznej inteligencji, opracowany przez zespół Fortinet FortiGuard Labs, zapewnia przedsiębiorstwom możliwość trwającego krócej niż sekundę wykrywania zaawansowanych zagrożeń. (więcej…)

Fortinet

Fortinet prezentuje założenia nowego programu partnerskiego „Engage”

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań ochronnych, zaprezentował założenia nowego programu partnerskiego Engage. Ułatwia on partnerom wyspecjalizowanie się w obsłudze klientów coraz bardziej zainteresowanych rozwiązaniami SD-WAN i chmurami obliczeniowymi. Partnerzy będą mogą również liczyć na dopasowane do ich potrzeb wsparcie, a dzięki temu przyspieszyć swój rozwój i zwiększyć udziały w rynku. (więcej…)

Fortinet

Globalne trendy dotyczące zagrożeń pokazują polityczne i ekonomiczne intencje cyberprzestępców

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań ochronnych, ogłosił wyniki opracowanego przez FortiGuard Labs najnowszego raportu „Threat Landscape”, przedstawiającego aktualne zagrożenia, obecne w cyberprzestrzeni na całym świecie w IV kwartale 2019 r. Informacje poddane analizie zostały zebrane z miliardów czujników obecnych w rozwiązaniach ochronnych firmy Fortinet. Raport pokrywa globalne i regionalne zagadnienia, a skupia się na trzech głównych aspektach: exploitach, złośliwym oprogramowaniu oraz sieciach botnet. (więcej…)

Fortinet

Fortinet prezentuje firewall następnej generacji FortiGate 1800

Fortinet, światowy lider w dziedzinie szerokich, zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował firewall następnej generacji FortiGate 1800F. Urządzenie to wyposażono w układ NP7 – stworzony przez Fortinet procesor sieciowy siódmej generacji, który umożliwinajwiększym przedsiębiorstwom osiągnięcie rzeczywistej segmentacji wewnątrz sieci w niespotykanej dotąd skali, z bardzo dużą wydajnością transferu danych oraz wykrywania zagrożeń.  (więcej…)

Fortinet

Cyberprzestępcy podszywają się pod Allegro. Jak nie dać się oszukać?

W ostatnim czasie na skrzynki mailowe Polaków docierają informacje o możliwym zablokowaniu konta w serwisie Allegro.pl z powodu rzekomego nieuregulowania płatności. To kolejna akcja cyberprzestępców, która na pierwszy rzut oka jest przygotowana z całkiem dużą skrupulatnością, ale zawiera pewne błędy, których zauważenie pozwala uniknąć kłopotów. Na co zwrócić uwagę, aby nie dać się oszukać? (więcej…)

Fortinet

Fortinet wprowadza ponad 350 nowych funkcji do platformy Security Fabric

Fortinet, światowy lider w dziedzinie zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, zaprezentował najnowszą wersję swojego flagowego systemu operacyjnego – FortiOS 6.4. Stanowi ona podstawę architektury Security Fabric, zaś dzięki ponad 350 nowym funkcjom FortiOS 6.4 wprowadza nowe możliwości w zakresie ochrony całej infrastruktury cyfrowej w przedsiębiorstwach, dotyczące automatyzacji zarządzania nią, skalowalności, wydajności i sztucznej inteligencji. (więcej…)

Fortinet

Fortinet i Equinix przyspieszają łączność w chmurze dzięki narzędziu Fortinet Secure SD-WAN

Fortinet, światowy lider w dziedzinie szerokich, zintegrowanych i zautomatyzowanych rozwiązań cyberochronnych, rozpoczął współpracę z firmą Equinix, globalnym dostawcą usług chmurowych oraz związanych z centrami danych. Zgodnie z podpisaną umową, rozwiązanie Fortinet Secure SD-WAN zostanie wdrożone na brzegu infrastruktury sieciowej firmy Equinix, co znacznie przyspieszy łączność z jej usługami. (więcej…)

Fortinet

Czy internet naprawdę jest niebezpieczny?

„Dzień bezpiecznego internetu” to dobra okazja, aby uświadomić sobie, że bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni zależy w dużej mierze od samych użytkowników i ich zachowania. Podczas korzystania z bankowości elektronicznej czy mediów społecznościowych oraz dokonywania płatności online, należy przede wszystkim zachować zdrowy rozsądek. Znaczna część cyberataków na świecie nie jest bowiem efektem użycia supertechnologii i komputerów o wielkich mocach obliczeniowych, a dobrze przygotowanych zabiegów socjotechnicznych. (więcej…)

Pokaż następne wpisy