Wybierz firmę
Teufel

Przenośny koncert z niekończącą się energią – Teufel ROCKSTER AIR 2

Teufel prezentuje ROCKSTER AIR 2. Druga odsłona flagowego przenośnego głośnika Bluetooth wyposażona jest w zintegrowany system dwudrożny i 10-calowy przetwornik. Wymienna bateria pozwala na odtwarzanie muzyki przez 58 h na jednym ładowaniu, a w razie potrzeby użytkownik może skorzystać z zasilania sieciowego lub samochodowego. Cztery osobne złącza pozwalają na stworzenie mobilnego karaoke czy muzycznego jam session.

(więcej…)

Teufel

Jakość dopasowana do wymagań. TEUFEL prezentuje najbardziej zaawansowany model słuchawek w swoim portfolio – REAL BLUE PRO

Teufel prezentuje REAL BLUE PRO – najnowszy model słuchawek w portfolio niemieckiego producenta audio. Wyposażono je w trzy poziomy regulacji aktywnej redukcji szumów, tryb transparentny oraz opracowaną przez firmę Teufel technologię Dynamore® Headphones, która gwarantuje szeroką panoramę stereo. Bateria pozwala na ponad 40 godzin odtwarzania muzyki. Dodatkowo słuchawki zostały wyposażone w spersonalizowaną regulację dźwięku Mimi Hearing Technologies, która może zrekompensować skutki niektórych wad słuchu.

(więcej…)

Teufel

Czy płyty CD znikną w dobie serwisów streamingowych? Nic bardziej mylnego.

Rynek muzyczny od zawsze był jednym z filarów branży rozrywkowej. Stale podąża za bieżącymi potrzebami odbiorców i kreuje nowe trendy – także technologiczne. Niezależnie od tego czy jest to kwestia budowy instrumentów, nagrywania wokali czy odtwarzania muzyki – zawsze pojawiają się nowe rozwiązania, które próbują wyprzeć poprzednie. Czy to znaczy, że nośniki jakie znamy, jak np. płyty CD, odchodzą do lamusa? Nic bardziej mylnego. (więcej…)

Pokaż następne wpisy