Wybierz firmę
Philips

Pierwszy w pełni mobilny monitor od Philips

MMD − producent monitorów marki Philips – wprowadza do sprzedaży 15,6calowy monitor przenośny. Nowy model nosi nazwę 16B1P3302. Za łączność odpowiada w nim port USB-C, który przesyła sygnał obrazu oraz spełnia funkcję złącza zasilania dla wyświetlacza. Oznacza to, że do korzystania z monitora wystarczy tylko jeden kabel podłączony do komputera lub urządzenia mobilnego, takiego jak telefon czy tablet.

(więcej…)

Philips

Philips na ISE 2022: szeroka paleta rozwiązań dla biznesu

Producent monitorów marki Philips oraz Philips Professional Display Solutions potwierdzają swój udział w targach ISE 2022 w Barcelonie. Jest to największa na świecie wystawa branży AV oraz profesjonalnych rozwiązań zintegrowanych. Odwiedzających zapraszamy do wizyty od 10 do 13 maja na Fira de Barcelona, Gran Via, stoisko 3Q600, w hali 3, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania Philips.

(więcej…)

Philips

Monitory Philips z certyfikatem TCO dziewiątej generacji – kolejny krok w stronę zrównoważonego rozwoju

Kraków, 14 stycznia 2022 – W grudniu MMD, producent monitorów marki Philips, otrzymał certyfikat TCO dziewiątej generacji dla swojej oferty produktów. Firma jest jedną z pierwszych, które otrzymały wspomniane poświadczenie. Na początek certyfikatem objęte zostały 64 modele. W porównaniu z poprzednimi generacjami, dziewiąta odsłona TCO bierze pod uwagę znacznie szersze spektrum kryteriów z dziedziny produkcji sprzętu IT.

(więcej…)

Philips

Philips Momentum 559M1RYV laureatem nagrody CES Innovation 2022

MMD, producent monitorów marki Philips, został laureatem nagrody CES Innovation Awards. Wyróżnionym urządzeniem jest 55-calowy monitor Momentum 559M1RYV z certyfikatem Designed for Xbox. Do tegorocznej edycji konkursu wpłynęło ponad 1800 zgłoszeń. Ogłoszenie jest związane z nadchodzącymi targami CES 2022 odbywającymi się w terminie 5–8 stycznia 2022 w Las Vegas oraz online. (więcej…)

Pokaż następne wpisy