Wybierz firmę
Philips

Philips TAG5106 – bezprzewodowe słuchawki z mikrofonem i 45-godzinnym czasem pracy baterii

Kraków, 30 listopada 2022 r. – MMD − producent monitorów i akcesoriów komputerowych marki Philips – zaprezentował bezprzewodowe słuchawki nauszne przeznaczone m.in. dla graczy. Nowy model będzie nosił nazwę TAG5106. Wyposażono go w odczepiany mikrofon z redukcją szumów otoczenia oraz możliwość połączenia z urządzeniem źródłowym za pomocą interfejsu Bluetooth oraz fal 2,4 GHz.

(więcej…)

Philips

Pierwszy w pełni mobilny monitor od Philips

MMD − producent monitorów marki Philips – wprowadza do sprzedaży 15,6calowy monitor przenośny. Nowy model nosi nazwę 16B1P3302. Za łączność odpowiada w nim port USB-C, który przesyła sygnał obrazu oraz spełnia funkcję złącza zasilania dla wyświetlacza. Oznacza to, że do korzystania z monitora wystarczy tylko jeden kabel podłączony do komputera lub urządzenia mobilnego, takiego jak telefon czy tablet.

(więcej…)

Philips

Philips na ISE 2022: szeroka paleta rozwiązań dla biznesu

Producent monitorów marki Philips oraz Philips Professional Display Solutions potwierdzają swój udział w targach ISE 2022 w Barcelonie. Jest to największa na świecie wystawa branży AV oraz profesjonalnych rozwiązań zintegrowanych. Odwiedzających zapraszamy do wizyty od 10 do 13 maja na Fira de Barcelona, Gran Via, stoisko 3Q600, w hali 3, gdzie będzie można zobaczyć najnowsze rozwiązania Philips.

(więcej…)

Pokaż następne wpisy