Wybierz firmę
Oferteo

Młodzi wybierają trening, a starsi – dietę. Jak odchudzają się Polacy?

Polacy chcą odchudzać się pod nadzorem specjalisty. Ci starsi częściej decydują się na pomoc dietetyka, a młodsi – trenera personalnego – wynika z raportu Oferteo.pl. Najczęściej zgłaszamy się do nich w styczniu. Profesjonaliści pomagają nam w walce z problemami takimi jak: niewłaściwe odżywianie, picie zbyt małych ilości wody i brak aktywności fizycznej.  (więcej…)

Oferteo

Na swoje idziemy po trzydziestce, ale kredyt spłacamy do sześćdziesiątki. Raport Oferteo.pl

Polacy biorą kredyt hipoteczny po 30 roku życia i spłacają go przez 20–30 lat. Najczęściej pożyczamy między 100 a 300 tys. zł – wynika z raportu Oferteo.pl. Zapotrzebowanie na nowe mieszkania w Polsce stale rośnie, co w konsekwencji powoduje wzrost cen na rynku. Wiele osób jest zmuszonych wejść w samodzielne życie z kredytem na wiele lat. (więcej…)

Oferteo

Ponad 8 tys. złotych pensji i kolejki po usługi specjalistów – rynek programistów w Polsce

Małe firmy, które nie potrzebują programistów na co dzień lub nie mogą pozwolić sobie na ich zatrudnienie, korzystają zwykle z usług zewnętrznego specjalisty. Takie przedsiębiorstwa coraz częściej są gotowe dostosować się do wolnych terminów wykonawcy usługi. Najczęściej zlecają mu stworzenie dedykowanego oprogramowania, a najbardziej poszukiwani są ci, którzy znają języki C/ C++ oraz JAVA – wynika z raportu Oferteo.pl. Specjaliści w tych obszarach mogą liczyć na miesięczne dochody przekraczające przeciętnie 8 tysięcy złotych. (więcej…)

Pokaż następne wpisy