Wybierz firmę
Oferteo

Jak pandemia wpłynęła na preferencje alkoholowe Polaków? Raport Oferteo.pl

Pandemia i spowolnienie niektórych sektorów gospodarki w 2020 roku nie wpłynęły na preferencje alkoholowe Polaków. W dalszym ciągu największą popularnością cieszy się u nas wódka, po którą przez ostatnie pół roku sięgało 51% osób – wynika z raportu Oferteo.pl. Marzec i kwiecień tego roku były miesiącami znacznego spadku popytu na wszelkie trunki.  (więcej…)

Oferteo

Polacy sięgają po rozwiązania smart home, aby zadbać o bezpieczeństwo swojego domu

Z roku na rok policja stwierdza coraz więcej przypadków włamania z kradzieżą do domów prywatnych. Większość sprawców tego typu przestępstw nigdy nie zostaje zidentyfikowana. Mimo to w co trzecim domu wybudowanym w 2019 roku nie zastosowano żadnych zabezpieczeń antywłamaniowych – wynika z badania Oferteo.pl. Inwestorzy, którzy decydują się na zainstalowanie dodatkowych zabezpieczeń, najczęściej wybierają alarmy. (więcej…)

Oferteo

Branża budowlana nie poddaje się kryzysowi – 92% firm działa dalej

Firmy działające w branży budowlanej nie odczuwają skutków kryzysu tak dotkliwie jak pozostałe. Aż 92% z nich nie przerwało działalności mimo trwającej epidemii. Nie oznacza to jednak, że obecna sytuacja ich nie dotyka, 64% przyznaje bowiem, że zostało zmuszonych do odwołania niektórych zleceń – wynika z badania Oferteo.pl. Przedsiębiorcy obawiają się przede wszystkim o zdrowie swoje i pracowników. (więcej…)

Pokaż następne wpisy