SAROTA PR rozwija ofertę działu Digital Marketingu. Poznaj SAROTA DIGITAL

Powiększ

Poszerzamy nasze horyzonty! Po latach budowania solidnej oferty digital marketingowej, z dumą ogłaszamy uruchomienie strony działu SAROTA DIGITAL. Ta zmiana to nasza odpowiedź na rosnące potrzeby klientów, którzy coraz częściej szukają kompleksowej obsługi komunikacyjnej wykraczającej poza tradycyjne Public Relations.

Dziś przedsiębiorstwa oczekują, że agencja PR będzie dla nich nie tylko partnerem w media relations, ale także wsparciem w organizacji i zarządzaniu całością działań komunikacyjnych w różnych kanałach. Coraz częściej klienci – poza klasycznym media relations – potrzebują dodatkowych usług, takich jak prowadzenie profili w mediach społecznościowych, tworzenie wideo case study czy kampanie lead generation.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w prowadzeniu usług marketingowych dla klientów technologicznych, zdobyliśmy szeroką wiedzę na temat potrzeb branży IT. Realizowaliśmy liczne projekty dla marek takich jak PHILIPS, SAPPHIRE Technology, TechData, Signify czy Verizon Connect. Wraz z rosnącymi potrzebami tych firm i rozwojem naszej agencji, pojawiła się potrzeba ustrukturyzowania działu Digital Marketingu i jego oferty.

SAROTA DIGITAL oferuje usługi takie jak web design i web development, e-mail i social media marketing, produkcja wideo, projektowanie graficzne i branding, content marketing, influencer marketing oraz performance marketing. Nasze plany na najbliższą przyszłość obejmują poszerzenie portfolio o usługi związane z automatyzacją procesów biznesowych. Wykorzystujemy nasz know-how i znajomość środowiska Microsoft 365 oraz rozwijanych w nim narzędzi PR, które przyniosły nam zwycięstwo w globalnym hackathonie Microsoftu.

Dział Digital pełni również rolę wewnętrznego developera narzędzi i automatyzacji w naszej agencji, co umożliwia zespołom odpowiedzialnym za obsługę klientów B2B i produktowych korzystanie z zaawansowanych funkcji analitycznych i cyfrowych procesów niezbędnych do prowadzenia efektywnych kampanii komunikacyjnych.

Pełna oferta SAROTA DIGITAL jest dostępna na stronie sarota.digital. Zapraszamy!

Materiały dodatkowe

wersja do druku