Prowadzimy stałą i aktualną obsługę firm:
Współpracowaliśmy z:

Red Hat

Red Hat jest największym dostawcą korporacyjnego oprogramowania open source na świecie. Firma działa w oparciu o społeczność, aby dostarczać niezawodne i wydajne technologie systemu Linux, chmury hybrydowej, kontenerów i Kubernetes. Pomaga klientom integrować nowe i dotychczasowe aplikacje IT, opracowywać aplikacje cloud native, budować środowiska oparte na jej najlepszym w branży systemie operacyjnym, a także automatyzować i zabezpieczać złożone środowiska informatyczne oraz nimi zarządzać. Nagradzane usługi wsparcia oraz szkolenia i doradztwo pozwoliły firmie Red Hat zdobyć pozycję zaufanego doradcy przedsiębiorstw z rankingu Fortune 500. Jako strategiczny partner dostawców chmury, integratorów systemów, dostawców aplikacji, klientów i społeczności open source Red Hat pomaga firmom przygotować się na cyfrową przyszłość.

www.redhat.com

Signify

Signify to światowy lider na rynku oświetlenia dla profesjonalistów, klientów detalicznych i oświetlenia IoT. Nasze energooszczędne produkty, systemy i usługi oświetlenia pozwalają klientom cieszyć się najwyższą jakością światła, sprawiają, że życie staje się bezpieczniejsze i wygodniejsze, firmy bardziej wydajne, a w miastach żyje się przyjemniej.

www.signify.com/pl-pl

Progress

Firma Progress (Nasdaq: PRGS), której celem jest wspieranie rozwoju biznesu w świecie zdominowanym przez rozwiązania technologiczne pomaga przedsiębiorcom w przyspieszaniu  innowacji, nadawaniu im rozpędu i budowaniu drogi do sukcesu. Jako zaufany dostawca  produktów do tworzenia, wdrażania i zarządzania aplikacjami o dużym znaczeniu, Progress umożliwia klientom opracowywanie niezbędnych rozwiązań, implementowanie ich w odpowiednich obszarach   oraz administrowanie nimi w bezpieczny sposób. Setki tysięcy przedsiębiorstw, w tym 1700 firm programistycznych i 3,5 miliona deweloperów, polega na produktach Progress, aby móc  osiągać swoje cele. Więcej informacji dostępnych jest na stronie www.progress.com oraz na profilach w serwisach LinkedIn, YouTube, Twitter, Facebook i Instagram. 

Progress jest znakiem towarowym lub zastrzeżonym znakiem towarowym firmy Progress Software Corporation i/lub jednej z jej spółek zależnych lub stowarzyszonych w USA i innych krajach. Wszelkie inne znaki towarowe zawarte w niniejszym dokumencie są własnością ich właścicieli. 

WithSecure

WithSecure™, dawniej F-Secure Business, to niezawodny partner w dziedzinie cyberbezpieczeństwa. Dostawcy usług IT, MSSP i inne firmy – w tym największe instytucje finansowe, producenci i tysiące dostawców najbardziej zaawansowanych technologii i usług komunikacyjnych – ufają WithSecure™ w zakresie efektywnego cyberbezpieczeństwa, które chroni i umożliwia ich funkcjonowanie. Ochrona oparta o sztuczną inteligencję zabezpiecza urządzenia końcowe i chmurę, a inteligentne systemy wykrywania i reagowania są wspierane przez ekspertów, którzy identyfikują ryzyko biznesowe poprzez proaktywne wyszukiwanie zagrożeń i stawianie czoła atakom w czasie rzeczywistym. Konsultanci WithSecure™, współpracują z przedsiębiorstwami w celu budowania odporności na ataki poprzez doradztwo w zakresie bezpieczeństwa opartego na dowodach. Dzięki ponad 30-letniemu doświadczeniu w tworzeniu technologii zgodnej z celami biznesowymi, WithSecure™ zbudowało portfolio, pozwalające na rozwój własny i partnerów poprzez elastyczne modele handlowe.

Firma WithSecure™ Corporation została założona w 1988 roku i jest notowana na notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

www.withsecure.com

Veeam

Veeam jest liderem rynku rozwiązań do tworzenia kopii zapasowych, odtwarzania danych i zarządzania nimi, które zapewniają nowoczesne mechanizmy ochrony informacji. Firma udostępnia zintegrowaną platformę dla środowisk chmurowych, wirtualnych, fizycznych, SaaS i Kubernetes. Jej klienci czują się bezpiecznie, wiedząc, że dzięki najbardziej elastycznej, prostej, niezawodnej i wydajnej platformie w branży ich aplikacje oraz dane są zawsze dostępne i zabezpieczone przed skutkami ataków ransomware i awarii.

Veeam chroni ponad 450 tys. klientów na całym świecie, w tym 81% firm z listy Fortune 500 i 70% przedsiębiorstw z rankingu Global 2000. Siedziba główna Veeam znajduje się Columbus w Ohio. Jej globalny ekosystem obejmuje ponad 35 tys. partnerów technologicznych i handlowych oraz usługodawców i członków sojuszy partnerskich. Przedsiębiorstwo ma swoje oddziały w ponad 30 krajach. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.veeam.com lub profilach Veeam w serwisach LinkedIn @veeam-software i Twitter @veeam.

Green Cell

Marka Green Cell powstała z pasji do mobilności. Jej celem jest popularyzacja rozwiązań elektromobilnych, poprawa efektywności energetycznej oraz umożliwienie korzystania z elektroniki użytkowej bez zakłóceń. Dzięki jakości swoich produktów marka zdobyła uznanie klientów i od 2013 roku dynamicznie się rozwija, stale zwiększając udziały w rynku. Portfolio Green Cell obejmuje niezawodne produkty przeznaczone do ładowania i akumulowania energii elektrycznej. Dołącz do rewolucji Green Cell i poczuj siłę Świeżej Energii!

greencell.global/pl/

Boataround

Boataround to największa na świecie platforma rezerwacji i wynajmu łodzi online. Założona w 2016 roku przez Janę Escher i Pavla Pribiša firma działa w 71 krajach. Serwis internetowy i pomoc dla klientów są dostępne w 26 językach, w tym w języku polskim. Platforma łączy ponad 2 tys. firm czarterowych i właścicieli łodzi z wynajmującymi, oferując 27 tys. jachtów w 1,4 tys. lokalizacji. Zapewnia gwarancję najniższej ceny, lokalne opcje płatności i elastyczne warunki rezerwacji, współpracuje m.in. z grupą ubezpieczeniową ERGO, aby zapewniać klientom szeroką formę ochrony. Boatraround notuje najwyższe w branży oceny obsługi klienta (4,8/5 według Trustpilot).

www.boataround.com

PrestaShop

Jako kluczowy partner w cyfryzacji handlu, PrestaShop ma na celu stać się referencyjną platformą dla rozwoju biznesu na całym świecie, w oparciu o zestaw wartości: odwagę, bliskość, wytrwałość i zaangażowanie. PrestaShop jest wiodącą platformą open source e-commerce w Europie i Ameryce Łacińskiej. Rozwiązanie jest w pełni konfigurowalne i dostosowane do potrzeb każdego rynku. Działa w 300 000 sklepów, których łączna sprzedaż osiągnęła ponad 22 miliardów euro w 2020 roku.

W Polsce ponad 25 000 e-sklepów, czyli ok. 25% wszystkich sklepów internetowych, obsługiwanych jest przez PrestaShop. Z platformy korzysta m.in. Inglot, Mosquito, Świat Baterii czy Ania Kruk. Od listopada 2021, PrestaShop dołączyła do MBE Worldwide Group (https://www.mbecorporate.com/), aby przyspieszyć wzrost i wspólnie zostać wiodącą globalną platformą e-commerce i logistyki dla firm.

www.prestashop.com/pl

Eaton

Eaton jest firmą zarządzającą energią z obrotem 21,4 mld USD w 2019 roku, która zapewnia wydajne energetycznie rozwiązania pomagające klientom zwiększyć efektywność i bezpieczeństwo oraz zrównoważyć zużycie energii elektrycznej, hydraulicznej i mechanicznej. Eaton pragnie poprawiać jakość życia i dbać o środowisko poprzez technologie i usługi związane z dystrybucją energii. Firma zatrudnia około 95 000 pracowników i sprzedaje produkty klientom w ponad 175 krajach.

www.eaton.com

Teufel

Teufel to jeden z największych niemieckich producentów produktów audio. Na szeroki asortyment składają się systemy kina domowego, rozwiązania dźwiękowe dla telewizorów, systemy multimedialne, klasyczne hi-fi, słuchawki, głośniki bluetooth i multiroom z zastosowaniem własnej technologii Raumfeld-Streaming. Przedsiębiorstwo rozpoczęło działalność w 1979 r. produkując komponenty do samodzielnej budowy zestawów głośnikowych. Z czasem stało się ono nr. 1 w Europie w sprzedaży produktów audio w kategorii sprzedaży bezpośredniej.

www.teufelaudio.pl

Verizon Connect

Verizon Connect kieruje połączonym światem w drodze dzięki automatyzacji, optymalizacji i rewolucjonizowaniu sposobu poruszania się ludzi, pojazdów i rzeczy przez świat. Szeroka gama rozwiązań i usług wprowadza innowacje, automatyzację i połączone dane, co pomaga w zapewnianiu klientom większego bezpieczeństwa, wydajności i produktywności. Firma dostarcza wiodące platformy i rozwiązania technologii mobilnych. Zatrudnia ponad 3 500 pracowników w 15 krajach.

www.verizonconnect.com

Vertiv

Vertiv oferuje rozwiązania z zakresu infrastruktury IT, oprogramowania, analityki, a także szereg usług, które zapewniają nieprzerwane i optymalne działanie kluczowych systemów swoich klientów oraz ich rozwój, wraz ze wzrostem biznesu. Vertiv rozwiązuje najważniejsze wyzwania stojące przed administratorami centrów danych, sieci komunikacyjnych oraz obiektów komercyjnych i przemysłowych, za pomocą oferowanych systemów z zakresu zasilania, chłodzenia, infrastruktury informatycznej oraz usług wspierających środowiska chmurowe i brzegowe. Siedziba firmy Vertiv znajduje się w Columbus (Ohio, USA). Firma zatrudnia globalnie około 20 tys. osób i prowadzi działalność w ponad 130 krajach.

www.vertiv.com

Sonos

Sonos (Nasdaq: SONO) to jedna z czołowych marek specjalizujących się w doświadczeniach dźwiękowych. Firma stworzyła pierwsze bezprzewodowe urządzenia domowe multi-room audio, a dzięki jej innowacjom, użytkownicy mają dostęp do swoich ulubionych treści oraz zyskują nad nimi pełną kontrolę. Sonos znany jest z zapewniania niezrównanych doświadczeń dźwiękowych, przemyślanego designu wpasowującego się w każdy dom, a także prostoty użytkowania i otwartości swojej platformy. Sonos sprawia, że każdy może uzyskać dostęp do całej gamy treści dźwiękowych. Siedziba firmy zlokalizowana jest w Santa Barbara w Kalifornii.

www.sonos.com

Sophos

Jako światowy lider zabezpieczeń nowej generacji, Sophos chroni przed najbardziej zaawansowanymi cyberzagrożeniami ponad 400 tys. firm różnej wielkości w ponad 150 krajach. Rozwiązania Sophos wykorzystują chmurę i sztuczną inteligencję, aby zabezpieczać urządzenia końcowe (laptopy, serwery i urządzenia mobilne) oraz sieci przed ewoluującymi metodami cyberprzestępców. Przy wsparciu SophosLabs – globalnego zespołu badającego zagrożenia – firma odpowiada na zagrożenia takie jak ransomware, malware, exploity, eksfiltracja danych, phishing czy indywidualnie dokonywane włamania przez cyberprzestępców. Platforma do zarządzania w chmurze Sophos Central integruje całe portfolio produktów nowej generacji Sophos w jeden system „zsynchronizowanej ochrony”, dostępny przez zestaw interfejsów API i obejmujący m.in. rozwiązanie Intercept X dla urządzeń końcowych oraz zaporę sieciową nowej generacji z rodziny XG Firewall.

Sophos dąży do rozwijania rozwiązań nowej generacji, aby zapewnić każdemu przedsiębiorstwu ochronę klasy korporacyjnej. Wykorzystuje do tego m.in. zaawansowane funkcje infrastruktury chmurowej, uczenie maszynowe, interfejsy API, automatyzację i zarządzanie sposobami reagowania na zagrożenia. Firma sprzedaje swoje produkty i usługi za pośrednictwem globalnej sieci ponad 47 tys. partnerów i dostawców usług zarządzanych (MSP). Z innowacyjnych technologii Sophos mogą skorzystać także konsumenci indywidualni dzięki rodzinie rozwiązań Sophos Home. Firma ma siedzibę w Oksfordzie w Wielkiej Brytanii i jest notowana na giełdzie w Londynie pod symbolem „SOPH”.

Więcej informacji można znaleźć na stronie www.sophos.com.

https://www.sophos.com/

Netatmo

Netatmo to jeden z liderów rynku smart home, tworzący inteligentne i proste w użyciu urządzenia, zwiększające wygodę i bezpieczeństwo domu. 

Od 2012 r. Netatmo opracowuje i oddaje w ręce użytkowników produkty o następujących zaletach:

– 100% kosztów w cenie zakupu urządzenia: bez abonamentu i ukrytych opłat, 
– 100% bezpieczne: gwarantują ochronę danych i prywatności użytkowników, 
– 100% aktualne: regularne aktualizacje i bezpłatnie dodawane nowe funkcje

Netatmo oferuje obecnie 13 inteligentnych produktów i akcesoriów. Przydatne i łatwe w użyciu urządzenia poprawiają samopoczucie i codzienną jakość życia w domu.

Firma współpracuje również z liderami z branży budowlanej w ramach programu with Netatmo”, tworząc wspólnie inteligentne rozwiązania zintegrowane z infrastrukturą domową. 

Od 2018 roku Netatmo należy do grupy Legrand, która jest światowym ekspertem w branży elektroinstalacyjnej oraz infrastruktury cyfrowej budynków.

Netatmo – prosty sposób na inteligentny dom. 

www.netatmo.com

Optoma

Optoma jest marką własną największego na świecie producenta projektorów w technologii DLP® – firmy Coretronic z Tajwanu.

Firma ma ponad 20-letnie doświadczenie w projektowaniu i produkcji zawansowanych urządzeń do wyświetlania obrazu dedykowanych dla zwykłych konsumentów (kino domowe), ale także dla biznesu, edukacji, administracji czy profesjonalnych rozwiązań AV.

Dostarczamy wciągające doznania audiowizualne i zawsze na pierwszym miejscu są dla nas potrzeby i doznania klientów. Projektory Optomy łączą w sobie zaawansowane technologie przetwarzania obrazów oraz wyjątkowe aspekty inżynieryjne i innowacje, zapewniając czysty obraz i najwyższą niezawodność.

Grupa Optoma posiada siedziby kontynentalne w Europie, Stanach Zjednoczonych oraz w regionie Azji i Pacyfiku. Optoma Europe, z siedzibą w Londynie, obejmuje swoim działaniem Europę, Bliski Wschód i Afrykę (EMEA). Usługi lokalne są świadczone za pośrednictwem wielu biur rozlokowanych w całym regionie.

https://www.optoma.pl/

AlcoSense

AlcoSense Laboratories to brytyjski producent alkomatów osobistych z siedzibą nieopodal Londynu. Historia firmy rozpoczęła się w 2005 roku, gdy jej założyciel – Hunter Abbott – zdał sobie sprawę z problemu nieświadomej nietrzeźwości.

Razem z kolegą bawiliśmy się na weselu. Kolejnego dnia opuszczaliśmy hotel około południa. James pojechał do swojego domu, a ja do siebie. Po drodze James natknął się na kontrolę trzeźwości, której nie przeszedł. Nagle zrozumiałem, że wypiliśmy tyle samo drinków, więc najprawdopodobniej – zupełnie nieświadomie – również prowadziłem samochód, będąc jeszcze powyżej limitu. James stracił prawo jazdy na rok oraz został zwolniony z pracy. Przestraszył mnie fakt, że nie dało się odczuć, kiedy poziom alkoholu w organizmie był odpowiednio niski, by wsiąść za kierownicę.

Po dwóch latach badań, we wrześniu 2007 r. AlcoSense zaprezentował swoje pierwsze alkomaty. W ciągu przeszło 10 lat działalności produkty AlcoSense zyskały uznanie w licznych testach i konkursach branżowych. Aktualnie AlcoSense jest czołowym producentem alkomatów w Wielkiej Brytanii. Od 2018 r. marka uruchomiła sprzedaż oraz obsługę klienta w Polsce. Firma AlcoSense współpracuje z wieloma organizacjami promującymi bezpieczeństwo na drodze oraz wniosła wkład w zwróceniu uwagi na problem nieświadomej nietrzeźwości wśród kierowców.

http://www.alcosense.pl

Konica Minolta

Konica Minolta dostarcza kompleksowe rozwiązania i usługi, optymalizujące procesy biznesowe związane z drukowaniem, kopiowaniem i zarządzaniem dokumentów. Jest czołowym producentem i dostawcą drukarek, wielofunkcyjnych urządzeń peryferyjnych oraz cyfrowych systemów produkcyjnych monochromatycznych i kolorowych. Firma stale rozwija swoją ofertę, wyróżniając się innowacyjnością oferowanych produktów i usług w dziedzinie zarządzania i produkcji dokumentów. Konica Minolta Business Solutions Polska Sp. z o.o. wchodzi w skład grupy Konica Minolta,  Inc. z siedzibą w Japonii. W Polsce posiada 15 oddziałów sprzedażowo-serwisowych.

www.konicaminolta.com

Parrot

Założona w 1994 roku przez Henriego Seydoux firma Parrot, tworzy, rozwija i dostarcza na rynek zaawansowane urządzenia bezprzewodowe zarówno dla segmentu konsumenckiego, jak i profesjonalnego. Firma skupia się innowacyjnych rozwiązaniach, prowadząc swoją działalność w trzech kluczowych obszarach:

  • drony dla rynku cywilnego: produkty dedykowane rozrywce oraz urządzenia o zastosowaniach profesjonalnych,
  • urządzenia połączone: głównie w segmencie audio oraz ogrodnictwa,
  • samochodowe systemy informacyjno-rozrywkowe: najbogatsza na rynku oferta rozwiązań do komunikacji bezprzewodowej oraz systemów infotainment dla pojazdów.

Siedziba firmy mieści się w Paryżu. Parrot zatrudnia na całym świecie ponad 700 pracowników i sprzedaje swoje produkty głównie na rynkach zagranicznych. Firma od 2006 roku jest notowana na paryskiej giełdzie Euronex (FR0004038263 – PARRO).

www.parrot.com

Consonance

Consonance wspiera najbardziej dynamiczne organizacje we wprowadzaniu innowacji medycznych na rynek. Zespół Consonance pomagama w rozwoju produktów zarówno od strony hardware’u jak i software’u po to, aby klienci firmy mogli skoncentrować się na celach naukowych lub komercyjnych.

www.consonance.tech

F-Secure

Już od ponad 25 lat F-Secure chroni dziesiątki milionów ludzi na całym świecie przed zagrożeniami cyfrowymi. Wielokrotnie nagradzane produkty zabezpieczają ludzi i przedsiębiorstwa przed oprogramowaniem typu ransomware jak również zaawansowanymi cyberatakami. Eksperci ds. zabezpieczeń z F-Secure uczestniczyli w większej liczbie dochodzeń związanych z cyberprzestępczością niż pracownicy jakiejkolwiek innej firmy na rynku, a jej rozwiązania są sprzedawane na całym świecie przez ponad 200 operatorów i tysiące resellerów.

Firma F-Secure powstała w 1988 roku i jest notowana na Helsińskiej Giełdzie Papierów Wartościowych w ramach indeksu NASDAQ OMX Helsinki Ltd.

www.f-secure.comzobacz referencje
“Creative and informed about our industry”

SAROTA PR has never failed to deliver for us. The team are responsive, well-connected, creative and informed about our industry. It is a pleasure to work with such a diligent and reliable agency which always delivers results.

Becky Kiely, PR manager EMEA, F-Secure

NZXT

Firma NZXT to producent wysokiej klasy komponentów i akcesoriów komputerowych z siedzibą w Los Angeles, w Stanach Zjednoczonych. Założona w 2004 roku spółka skupiająca się z początku jedynie na obudowach formatu ATX z czasem wkraczała z innowacyjnymi propozycjami w kolejne segmenty rynku podzespołów przeznaczonych dla komputerowych entuzjastów. Firma specjalizuje się w awangardowym wzornictwie oraz przemyślanych, praktycznych rozwiązaniach, które na pierwszym miejscu stawiają wygodę użytkownika i wysoką jakość wykonania.

 

www.nzxt.com

Philips

MMD-Monitors & Displays Holding B.V. („MMD”) to spółka zarejestrowana w Holandii z siedzibą w Amsterdamie, należąca w całości do TPV Technology Limited („TPV”), jednego z największych producentów monitorów i telewizorów LCD.

MMD-Monitors & Displays Holding B.V. („MMD”) jest wyłącznym producentem monitorów LCD marki Philips. MMD wprowadza na rynek innowacyjne produkty, łącząc potencjał marki Philips z doświadczeniem TPV w produkcji monitorów.

www.lcdmonitors.philips.comzobacz referencje
„Thinking out-of-the-box is what makes them excel”

Before I started working with SAROTA PR, MMD (Philips) and SAROTA PR had already been connected with each other for a few years, with very positive growing results in our PR clipping, review status and market share. We have expanded our cooperation by including an additional brand AOC which generated even more opportunities. On top of the professional and committed approach of SAROTA PR team, they have always been fair in their feedback when choosing the right monitor for review and selecting a successful PR event. This has established for me a trustworthy relationship between SAROTA PR and our company.

Having the experience with other PR agencies within Europe, I can safely say that SAROTA PR is the most pro-active. Thinking out-of-the-box is what makes them excel.  This all has highly contributed AOC and MMD to grow their share in market becoming leading monitor brands in Poland.

Laura van Pinxteren, Marketing Communications Manager, MMD Monitors & Displays / AOC International (Europe)

SAPPHIRE Technology

SAPPHIRE od samego początku jest kluczowym dostawcą kart graficznych AMD (dawniej ATI), projektując, wytwarzając oraz sprzedając ich pełną gamę. SAPPHIRE umacnia również swoją pozycję jako dostawca płyt głównych dla Klientów wymagających od zakupionych produktów najwyższej wydajności i stabilności. Wszystkie produkty SAPPHIRE produkowane są w 100% zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi AMD. Miesięczna produkcja kart graficznych sięga poziomu 1,8 mln sztuk, tym samym fabryki SAPPHIRE są największym producentem kart AMD. SAPPHIRE gwarantuje swoim Klientom produkty o nieskazitelnej jakości oraz wydajności, zapewniając pełną satysfakcję i radość z użytkowania.

www.sapphiretech.comzobacz referencje
„Focus on ensuring that we get the optimal result from an activity”

Sarota PR are a superb professional and creative team that respond with a ‘Can Do’ attitude to all of our requests and challenges. They manage to communicate to our customers and end users with the RIGHT voice that correctly reflects the brand culture of SAPPHIRE. The key strengths of the Sarota Team are: speed of response, flexibility, very quick to understand a brief, operate in a way that has the best commercial interests of the client in mind and their honest approach to working with us. From the initial brainstorm to the detailed post activity report, they focus on ensuring that we get the optimal result from an activity.

Results from working with Sarota have been very good, particularly in the development of SAPPHIRE’s social media platforms, including FB which is the best in our industry; YouTube which they work hard to ensure delivers both varied and engaging content; and more recently SAPPHIRE’s corporate Twitter account.

Philip Wynn Jones, Marketing Director, SAPPHIRE Technology

Edimax

Edimax Technology to światowy lider w projektowaniu i produkcji szerokiej gamy rozwiązań sieciowych, inteligentnych urządzeń do zarządzania domem oraz systemów monitoringu wizyjnego. Misją Edimax jest łączenie ludzi za pośrednictwem sieci komputerowych. Produkty firmy odpowiadają na wszelkie potrzeby mikroprzedsiębiorstw i sektora MŚP, jak również umożliwiają dużym usługodawcom pełne wykorzystanie różnorodnych technologii komunikacyjnych. O ich wysokiej jakości świadczą zaś certyfikaty ISO 9001 oraz ISO 14000. Firma została założona na Tajwanie w 1986 roku. W 15 lat później z sukcesem zadebiutowała na giełdzie w Taipei. Przychody spółki w 2010 roku wyniosły 110 milionów dolarów. Edimax posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Chinach oraz w Europie, obejmując swoim zasięgiem ponad 70 krajów na świecie. Z Edimax współpracowaliśmy od maja 2014 do czerwca 2015.

www.edimax.pl

Archos

ARCHOS jest pionierem rynku przenośnego sprzętu audio i wideo, specjalizującym się w produkcji tabletów i smartfonów opartych na systemie Android. Firma od 1988 roku wielokrotnie rewolucjonizowała rynek elektroniczny. W 2000 roku producent wprowadził pierwszy odtwarzacz MP3 z twardym dyskiem, a w 2009 roku pierwszy tablet z systemem Android. Obecnie firma oferuje autorskie serie smartfonów i tabletów, jak również zajmuje się dystrybucją i sprzedażą innowacyjnych produktów związanych z rynkiem mobilnym. ARCHOS posiada biura w Stanach Zjednoczonych, Europie i Azji. Firma jest notowana na giełdzie Euronext w Paryżu (Eurolist dział C, kod ISIN: FR0000182479).

www.archos.com

Fortinet

Fortinet (NASDAQ: FTNT) chroni największe przedsiębiorstwa, dostawców usług i podmioty administracji publicznej na całym świecie. Klienci Fortinet objęci są pełną i inteligentną ochroną w dobie zwiększającej się sfery zagrożeń i stale rosnących oczekiwań wobec wydajności rozszerzających się sieci. Architektura Fortinet Security Fabric zapewnia skuteczne zabezpieczenia, odpowiadające na kluczowe wyzwania bezpieczeństwa środowisk sieciowych, aplikacji, chmury oraz urządzeń mobilnych. Już ponad 330 000 klientów na całym świecie powierzyło Fortinetowi ochronę swoich firm. Więcej informacji na www.fortinet.com, Fortinet Blog oraz FortiGuardLabs.

www.fortinet.comzobacz referencje
„Strong understanding of our objectives”

Sarota PR are a highly professional and proactive team, working for the result and offering a strong understanding of our objectives and the market. We are always sure to get useful advice and efficient service from team’s  consultants. They’re highly motivated and always keep our deadlines. Sarota PR offered an extraordinary brand visibility in all types of key media including radio and TV. We got an impressive coverage, over 1500 articles during a year and a half of our collaboration.

Ekaterina Bam-Bednarczyk, Marketing Communications Specialist, FORTINET

AOC

AOC to jedna z czołowych światowych marek na rynku wyświetlaczy, która pobudza branżę świeżym, kreatywnym i nietypowym podejściem do monitorów. Dzięki wysokiej jakości i atrakcyjnemu wyglądowi produktów, bardzo dobremu serwisowi oraz innowacyjności połączonej z dbałością o środowisko popularność tej marki wśród konsumentów i partnerów systematycznie rośnie. AOC oferuje produkty skierowane do różnych grup użytkowników, w tym profesjonalnych, domowych oraz graczy. AOC jest spółką zależną TPV Technology Limited („TPV”) – który jest jednym z największych na świecie producentów ekranów LCD.

http://eu.aoc.comzobacz referencje
„Very positive growing results”

Before I started working with SAROTA PR, MMD (Philips) and SAROTA PR had already been connected with each other for a few years, with very positive growing results in our PR clipping, review status and market share. We have expanded our cooperation by including an additional brand AOC which generated even more opportunities. On top of the professional and committed approach of SAROTA PR team, they have always been fair in their feedback when choosing the right monitor for review and selecting a successful PR event. This has established for me a trustworthy relationship between SAROTA PR and our company.

Having the experience with other PR agencies within Europe, I can safely say that SAROTA PR is the most pro-active. Thinking out-of-the-box is what makes them excel.  This all has highly contributed AOC and MMD to grow their share in market becoming leading monitor brands in Poland.

Laura van Pinxteren, Marketing Communications Manager, MMD Monitors & Displays / AOC International (Europe)

Oferteo.pl

Oferteo.pl z siedzibą we Wrocławiu to serwis internetowy, którego głównym celem jest pomoc w dokonywaniu transakcji handlowych, a w szczególności ułatwienie kontaktu między potencjalnymi nabywcami a najlepszymi dostawcami produktów i usług. Platforma istnieje od 2008 roku.  Z serwisu korzysta obecnie ponad 400 000 kupujących oraz 165 000 sprzedających towary i usługi.

www.oferteo.plzobacz referencje
„Współpraca z SAROTA PR przyczynia się do wzrostu liczby użytkowników serwisu oraz współpracujących z nami firm”

Jako start-up potrzebowaliśmy doświadczonego partnera, który pomoże nam w budowaniu dobrego wizerunku w mediach i prowadzeniu skutecznej komunikacji z Klientami i użytkownikami naszego serwisu. Współpraca z szeroką bazą mediów RTV, prasą czy portalami internetowymi zaowocowała zbudowaniem rozpoznawalności serwisu i wzmocnieniem marki Oferteo.pl. Uzyskaliśmy wsparcie w formułowaniu jasnych i atrakcyjnych treści skutecznie docierających do naszych użytkowników oraz potencjalnych Klientów.

Współpraca z SAROTA PR przyczynia się do  wzrostu liczby użytkowników serwisu oraz współpracujących z nami firm. Wypracowane wspólnie działania pomagają nam również edukować społeczeństwo w zakresie sprawdzonych sposobów poszukiwania dobrych zleceniodawców, a firmom dostarczać wiedzę na temat skutecznego pozyskiwania Klientów.

Karol Grygiel, dyrektor działu marketingu, Oferteo.pl

Transcend

TRANSCEND jest rozpoznawalnym na świecie producentem pamięci oraz peryferiów komputerowych. Założona w 1988 roku firma oferuje pełną gamę nośników SSD, kamerek osobistych, kamerek samochodowych, akcesoriów do produktów Apple (pamięci USB OTG, dyski zewnętrzne, karty pamięci), pamięci USB oraz kart pamięci flash. TRANSCEND prowadzi swoją produkcję na Tajwanie i w Chinach, a oddziały posiada w Stanach Zjednoczonych, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Holandii, Japonii, Korei oraz Chinach.

 

www.transcend-info.comzobacz referencje
„One of the top PR agencies we work with”

We are very satisfied with our cooperation with SAROTA PR which is in our opinion a very professional, effective and proactive PR agency. In addition to the broad and accurate press releases and product reviews published in influential/potential media,  SAROTA PR have helped us seek appropriate marketing opportunities coordinated with our sales plan and have provided relevant market info.  All of that was indeed favourable not only to establishing Transcend brand awareness but also to increasing market share in Poland.

Another strength of SAROTA PR is their quick-response communication and problem solving skills which made us very impressed. SAROTA PR is considered in Transcend as one of the PR agencies with best annual performance.

Florinda Chen, Sales Specialist, Eastern Europe, Transcend Inc.

Dune HD

DUNE HD z siedzibą w Hong Kongu – to obecny w ponad 60 krajach producent kompleksowych rozwiązań z dziedziny odtwarzania multimediów nowej generacji. Najważniejsze miejsce w ofercie DUNE HD zajmują zaawansowane odtwarzacze multimedialne, kompatybilne z najnowszymi standardami i formatami. Gama produktów DUNE HD pozwala na stworzenie w domu kompletnego centrum rozrywki, które można bez trudu podłączyć do internetu.

www.dune-hd.comzobacz referencje
„Dedication to everyday work, innovative ideas and positive attitude towards all the challenges”

Cooperation with SAROTA PR team works smoothly for several years already. We began with product PR in Poland which was very successful taking into consideration the number of valuable publications and awards for Dune HD media players on this market. Thanks to the global social media activities on Facebook our brand could develop both in B2C and B2B sectors. Major growth of the community, increase of the interaction and improvement of the customer relations were noticed since the very beginning of this project.

We appreciate SAROTA PR’s dedication to everyday work, innovative ideas for the campaigns and positive attitude towards all the challenges.

Konstantin Dyshlevoy, President/CEO, Dune HD Ltd.

SMSAPI

SMSAPI to nowoczesna platforma ułatwiająca komunikację firm z klientami za pośrednictwem wiadomości SMS, MMS i VMS. W prosty i przystępny sposób – przez stronę WWW oraz urządzenia mobilne – każdy przedsiębiorca może wysyłać wiadomości informujące o statusach realizacji zlecenia, wydarzeniach, promocjach czy konkursach, zarządzać kampaniami oraz prowadzić dialog z klientami. SMSAPI działa w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa). Tylko w 2014 roku użytkownicy SMSAPI wysłali do swoich klientów ponad 280 milionów SMS-ów. SMSAPI należy do polskiej firmy ComVision, działającej na rynku IT od 2004 roku. Dla SMSAPI pracowaliśmy od połowy 2015 r. do końca 2016 r.

www.smsapi.pl

Woolet

Woolet to projekt innowacyjnego portfela, który dzięki wbudowanemu modułowi Bluetooth oraz specjalnej aplikacji może zostać szybko zlokalizowany w razie utraty. Woolet powstał w 2014 roku z inicjatywy trzech doświadczonych start-upowców z Polski: Marka Cieśli, Barta Zimnego i Teodora Koscha. Współpracowaliśmy z marką Woolet od stycznia do czerwca 2015 roku.

www.woolet.co

Swimmo

Swimmo to zespół profesjonalistów założony przez Mateusza Heleniaka, pasjonata pływania, przedsiębiorcę i wizjonera. Bogate doświadczenie biznesowe zdobywał jako Ekspert User Experience w największych polskich firmach e-commerce, m.in. w Grupie Allegro. Oprócz Mateusza Swimmo tworzą Tomasz Wątorowski, Michał Bonikowski i Rafał Piłat, twórcy polskiej innowacyjnej kostki DICE+, zwycięzcy prestiżowej nagrody IF GOLD Product Design Award 2014. Projekt ma finansowanie seedowe i jest wspierany przez ekspertów w zakresie wprowadzania na rynek nowych produktów, w tym Marka Cieślę, współtwórcę projektów Sherlybox i Woolet. Obydwa osiągnęły duży sukces na Kickstarterze. Swimmo ma siedzibę w Dover w USA, natomiast centrum badawczo-rozwojowe mieści się w Poznaniu.

www.swimmo.comzobacz referencje
„Od samego początku nasza współpraca układała się doskonale”

Zespół SAROTA PR cenię przede wszystkim za zaangażowanie, otwartość i profesjonalizm. Od samego początku nasza współpraca układała się doskonale. Wspólnie wypracowaliśmy skuteczną  strategię komunikacyjną przed startem naszej kampanii crowdfundingowej. W momencie gdy kampania ruszyła, mieliśmy wrażenie, że o Swimmo mówią i piszą wszędzie. Pomogło nam to sfinansować projekt i zdobyć wiele wartościowych kontaktów.

Mateusz Heleniak, CEO, Swimmo

Husarion

Spółka Husarion została założona w 2013 roku przez Dominika Nowaka i Radosława Jaremę – pasjonatów robotyki, mechaniki, elektroniki i telekomunikacji. Firmie udało się pozyskać finansowanie z Funduszu Zalążkowego Krakowskiego Parku Technologicznego, co pozwoliło rozpocząć pracę nad prototypami RoboCORE. Do zespołu wkrótce dołączyli utalentowani inżynierowie i programiści, wielokrotnie nagradzani w międzynarodowych konkursach, m.in. Europejskiej Agencji Kosmicznej. Po 18 miesiącach wytężonej pracy Husarion pokazał swój projekt światowej społeczności Kickstartera, zdobywając ich zaufanie oraz dofinansowanie w wysokości ponad 50 000 USD. W tym celu powołano do życia spółkę-córkę Husarion Inc. z siedzibą w stanie Delaware w USA.

www.husarion.comzobacz referencje
„Mogę śmiało powiedzieć, że ze współpracy z SAROTA PR otrzymaliśmy więcej niż pierwotnie oczekiwaliśmy”

Specjaliści SAROTA PR przywiązują dużą uwagę do tego aby zrozumieć i uwierzyć w produkt, który będą potem wspierać medialnie. Wykazują się na wszystkich szczeblach dużym zaangażowaniem, które przekłada się w wymierne wyniki. Mogę śmiało powiedzieć, że ze współpracy z SAROTA PR otrzymaliśmy więcej niż pierwotnie oczekiwaliśmy. Gorąco polecam.

Dominik Nowak, CEO, Husarion

Sher.ly

Sher.ly to firma skupiająca się na tworzeniu innowacyjnego oprogramowania do współdzielenia plików pomiędzy komputerami osobistymi i urządzeniami mobilnymi. Efektem pracy jest aplikacja do bezpiecznej i szybkiej wymiany danych Sher.ly – sfinansowana przy współudziale funduszy venture capital – oraz urządzenie Sherlybox, ucieleśniające wizję stabilnej, dostępnej 24 godziny na dobę, prywatnej chmury.

www.sher.lyzobacz referencje
„Dzięki rozległym kontaktom z mediami i blogerami zespół SAROTA PR sprawił, że o Sherlybox pisano i mówiono praktycznie wszędzie”

Specjalistom z SAROTA PR – ich umiejętnościom, doświadczeniu i zaangażowaniu – powierzyliśmy komunikacyjne wsparcie kampanii naszego produktu w największym światowym serwisie crowdfundingowym kickstarter.com. Dzięki rozległym kontaktom z mediami i blogerami zespół SAROTA PR sprawił, że o Sherlybox’ie pisano i mówiono praktycznie wszędzie, co bezpośrednio przełożyło się na sukces projektu i zebranie ponad 150 000 dolarów. Mogę śmiało polecić usługi agencji SAROTA PR każdemu start-upowi.

Zrozumienie potrzeb biznesowych, duża wiedza na temat trendów i rynku nowych technologii, a także kreatywność i wsparcie w każdej, nawet najdrobniejszej kwestii, wyróżnia agencję SAROTA PR na tle innych firm, z którymi miałem okazję współpracować.

Marek Cieśla, co-founder & COO, Sher.ly Inc.

Foxconn

FOXCONN jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Hon Hai Precision Industry Company Ltd., wiodącego dostawcy w zakresie: projektowania, rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażowej dla światowych liderów w branży komputerowej, telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej. Współpracowaliśmy z marką FOXCONN w latach 2008-2011.

www.foxconnchannel.com

Zalman

Firma ZALMAN powstała w Korei Południowej w 1999 roku i jako pierwsza w branży komputerowej wdrożyła pojęcie „bezgłośnego przetwarzania”. ZALMAN jest liderem na rynku systemów chłodzących. Ponadto w ofercie firmy znajdują się obudowy, kieszenie na dyski, a także głośniki, słuchawki oraz kontrolery. Z firmą ZALMAN współpracowaliśmy w latach 2011-2015.

www.zalman.comzobacz referencje
„Exceptional performance no matter the task”

SAROTA PR always delivers exceptional performance no matter the task. I always felt like I’m working with a colleague sitting next desk who, while being friendly was at the same time always up to date with company news and products, responsive and just pure professional. Our results in Poland have improved greatly since we’ve began working with SAROTA PR and they are only growing thanks to their hard work on introducing ZALMAN products to the Polish market.

Each introduced product was always recognized by the most important media, increasing our brand awareness among  key target – computer and technology enthusiasts. SAROTA PR makes it clear they specialize in the IT sector. And they mean it.

Chris Kim, Account Manager, Overseas Sales Department, Zalman

Antec

ANTEC to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości obudów, zasilaczy, chłodzeń i innych akcesoriów komputerowych. Produkty firmy skierowane są głównie do entuzjastów gier, moddingu komputerowego oraz overclockingu. Założony w roku 1986, ANTEC jest postrzegany jako pionier w branży i lider wśród dostawców cichych, wydajnych i innowacyjnych podzespołów. Współpracowaliśmy z marką ANTEC w 2012 roku.

www.antec.com

Bayan Audio

Istniejący na rynku od 2011 roku Bayan Audio to brytyjski producent głośników i rozwiązań audio przeznaczonych do współpracy z urządzeniami mobilnymi. Produkty Bayan Audio wyróżniają się dbałością o wykonanie połączoną z atrakcyjnym designem i łatwością użytkowania. Z Bayan Audio współpracowaliśmy w latach 2013-2014.

www.bayanaudio.pl

inFakt

inFakt oferuje nowoczesne rozwiązania księgowe za pomocą aplikacji www oraz mobilnej. Oprócz programu do fakturowania i księgowości inFakt.pl świadczy pełną obsługę księgową za pośrednictwem Ogólnopolskiego Biura Rachunkowego oraz pomaga od podstaw założyć jednoosobową działalność gospodarczą. Obecnie z usług inFakt.pl korzysta ponad 430 000 firm.

inFakt.pl został wyróżniony przez Aulę Polska nagrodą Auler 2011, przyznawaną osobom i firmom będącym wzorem dla polskiego biznesu technologicznego, w 2014 nagrodą AppAward dla aplikacji mobilnej roku oraz główną nagrodą w konkursie Mobile Trends Awards 2015.

www.infakt.plzobacz referencje
„Szybka reakcja i rekomendowanie konkretnych propozycji”

Specjalistów pracujących w SAROTA PR cechuje połączenie doświadczenia, intuicji, szybkiego działania oraz zrozumienia potrzeb. Firmę możemy polecić szczególnie innym firmom z branży nowych technologii, co potwierdzają także liczne kontakty z mediami mające wpływ na efektywność prowadzonych działań. SAROTA PR cechuje nie tylko szybka reakcja, ale przede wszystkim rekomendowanie konkretnych propozycji.

Pracownicy SAROTA PR są zawsze otwarci na sugestie, rozmowy i spotkania. To specjaliści godni zaufania, dlatego bez wahania możemy polecić współpracę z firmą SAROTA PR.

Anna Pisu Marketing Manager inFakt Sp. z o. o

SAROTA PR

SAROTA PR to zespół specjalistów z dziedziny public relations i digital marketingu w branży nowych technologii. Wśród klientów agencji znajdują się międzynarodowe koncerny IT, producenci oprogramowania i elektroniki użytkowej oraz start-upy. SAROTA PR realizuje projekty na rynku polskim, czeskim, słowackim oraz w skali globalnej. Agencja ma na swoim koncie prestiżowe wyróżnienia branżowe w takich konkursach jak Złoty Spinacz, European Excellence Awards, SABRE Awards oraz IPRA Golden World Award.