Archiwum

Zestaw od EASY TOUCH dla miłośników car audio (i wideo)

Powiększ

Radio samochodowe z obsługą płyt DVD i plików mp3 oraz 7” bezprzewodowy wyświetlacz

 

Kraków, Polska, 5 września 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła zestaw dla tych, dla których standardowe radio samochodowe to za mało. W jego skład wchodzi radioodtwarzacz EC-57626 GALAXY z obsługą płyt DVD, plików mp3 i możliwością odtwarzania filmów DivX z napisami oraz wyświetlacz LCD EC-1700 VISIO o przekątnej ekranu 7” z funkcją bezprzewodowego odbierania sygnału audio/wideo.

Radioodtwarzacz GALAXY pozwala na odtwarzanie filmów z płyt DVD lub CD z napisami. Obsługuje także  pliki mp3 z muzyką oraz zapewnia bezprzewodowe wysyłanie obrazu i dźwięku na ekran VISIO dzięki zintegrowanemu nadajnikowi. Funkcja ta zapewnia rozrywkę dla kierowców (i ich rodzin), którzy pokonują długie dystanse oraz dla tych, którzy spędzają codziennie po kilkadziesiąt minut w dojazdowych korkach.

EC-57626 GALAXY oferuje również odtwarzanie radiostacji z funkcją RDS, ma także wbudowany equalizer z pięcioma predefiniowanym ustawieniami. Dzięki funkcji „dual channel” możliwe jest odtwarzanie filmów na wyświetlaczu VISIO i słuchanie muzyki z radioodtwarzacza jednocześnie. Dodatkowo GALAXY obsługuje do czterech wyświetlaczy LCD w tym samym czasie.

Oba urządzenia są wyposażone w bezprzewodowe piloty, przez co sterowanie nimi nie pochłania dużo uwagi oraz możliwe jest z tylnej kanapy samochodu. VISIO dodatkowo wyposażony jest w etui ułatwiające montaż w samochodzie.

Specyfikacja:

 Model  Radioodtwarzacz EC-57626 GALAXY CAR DVD
 Formaty odczytywanych płyt  CD/CDR/CDRW/SVCD/VCD/DVD/DVDR/DVDRW
 Przesyłanie Audio/Video  Wbudowany bezprzewodowy nadajnik (częstotliwość 2,4GHz) do przesyłania sygnału Audio/Video do zewnętrznego wyświetlacza
 Odtwarzanie muzyki  CD/CDR/CDRW Audio, pliki mp3
 Moc [W]  4 x 40 W
 Equalizer  naturalny, pop, rock, classic, jazz
 Funkcja RDS  PTY, TA, AF, A/PS
 Złącza  – Standard ISO – ułatwia szybką instalację
 – 4-kanałowe wyjście liniowe Cinch (RCA) służące do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza
 Model  Wyświetlacz EC-1700 VISIO LCD 7"
 Przesyłanie Audio/Video  Bezprzewodowy, czterokanałowy odbiornik Audio/Video (częstotliwość 2,4 GHz) o zasięgu 5m
 Rozdzielczość  1440×234 pikseli
 Zasilanie  Poprzez ładowarkę samochodową lub zintegrowaną baterię (1800 mAh)
 Wejścia/Wyjścia  miniJACK 3,5mm
 Skład zestawu  – Monitor 7”
 – Pilot zdalnego sterowania
 – Etui na wyświetlacz
 – Ładowarka samochodowa
 – Kabel Jack-Cinch

Gwarancja i cena:

Radioodtwarzacz GALAXY znajduje się w sprzedaży w cenie 529 złotych brutto, a monitor LCD VISIO w cenie 549 złotych brutto. Oba urządzenia objęte są 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć