Sarota PR

SMSAPI skorzysta z usług SAROTA PR

Powiększ

Od 1 czerwca 2015 r. agencja SAROTA PR podejmie działania dla firmy SMSAPI, udostępniającej nowoczesną platformę do masowej wysyłki SMS, MMS oraz komunikatów głosowych VMS.

SAROTA PR zadba o media relations marki SMSAPI. Działaniami od strony agencji zajmie się Jacek Dąbrowski.

– Jako agencja zorientowana na rynek nowych technologii, bardzo się cieszymy ze współpracy z SMSAPI. Jest to solidna i innowacyjna marka, prowadząca nowoczesną komunikację. Jesteśmy przekonani, że nasze dotychczasowe doświadczenie pozwoli SMSAPI otworzyć nowe obszary rozwoju – mówi Piotr Sarota, CEO SAROTA PR.

SMSAPI to nowoczesna platforma ułatwiająca komunikację firm z klientami za pośrednictwem wiadomości SMS, MMS i VMS. W prosty i przystępny sposób – przez stronę WWW oraz urządzenia mobilne – każdy przedsiębiorca może wysyłać wiadomości informujące o statusach realizacji zlecenia, wydarzeniach, promocjach czy konkursach, zarządzać kampaniami oraz prowadzić dialog z klientami. SMSAPI działa w modelu SaaS (oprogramowanie jako usługa). Tylko w 2014 roku użytkownicy SMSAPI wysłali do swoich klientów ponad 280 milionów SMS-ów. SMSAPI należy do polskiej firmy ComVision, działającej na rynku IT od 2004 roku. Więcej na stronie http://www.smsapi.pl

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć