Archiwum

Relacja z CEBIT 2007

Powiększ

FOXCONN kładzie nacisk na obsługę klienta i „nabiera rozpędu” w sektorze kart graficznych

FOXCONN kładzie nacisk na obsługę klienta i „nabiera rozpędu” w sektorze kart graficznych

Hannover, Niemcy, 13 Marca 2007 – FOXCONN przedstawił kolejne szczegóły dotyczące nowych produktów, które zostaną zaprezentowane na targach CeBIT. Znajdą się wśród nich podkręcane karty graficzne oraz spora liczba nowych płyt głównych, obudów i systemów chłodzenia.
 
TWORZENIE – to hasło przewodnie FOXCONN-a podczas tegorocznych targów. Firma chce w ten sposób podkreślić rolę, jaką odgrywają klienci i końcowi użytkownicy, w zakresie tworzenia komponentów i komputerów PC. W ramach wystawy poświęconej rozwiązaniom dla klientów, odwiedzający będą mogli poznać relacje pomiędzy firmą FOXCONN  a jej klientami. Z kolei akcje i wydarzenia mające miejsce na stoisku pozwolą końcowym użytkownikom aktywnie korzystać z przygotowanego dla nich sprzętu PC.
 
Zespoły projektantów i twórców nowych produktów FOXCONN miały w ostatnim czasie dużo pracy, efekty tego będzie można zobaczyć na stoisku firmy na targach CeBIT 2007. W tym roku zaprezentowane zostanie zdecydowanie więcej produktów niż kiedykolwiek wcześniej.
 
 W tym roku FOXCONN przedstawi między innymi pełną ofertę rozwiązań graficznych NVIDIA®. Na szczególną uwagę zasługują specjalnie podkręcone wersje serii 8800 oraz niektóre karty z rodziny 7xxx (w tym modele 7900 i 7950). W kartach tych – zaprojektowanych specjalnie dla graczy i entuzjastów rozwiązań graficznych – zwiększono o 15% prędkość zegara i pamięci w stosunku do wersji standardowych.
 
Steven Chen, Product Manager w dziale kart graficznych, powiedział: „Dzięki niezwykłej solidności naszej konstrukcji i technologiom używanym podczas produkcji, możemy oferować podkręcane produkty, spokojni o to, że będą się one sprawować niezawodnie przez długi okres czasu.”

Nabierając rozpędu i zdobywając nagrody
Chen dodał: „Oczekujemy, że ten rok będzie bardzo udany dla ekipy VGA FOXCONN-a i targi CeBIT 2007 są świetną możliwością, aby to pokazać. Od samego początku stopniowo rozbudowujemy naszą ofertę produktową i kanały dystrybucyjne, nabieramy coraz większego rozpędu. Rezultaty tego są już widoczne – tylko w ostatnich 4 miesiącach kartom graficznym FOXCONN przyznano ponad 100 nagród”.

Linia płyt głównych rozszerza się o platformy wspierające Vista™
FOXCONN prezentować będzie również kilka najnowszych płyt głównych. Firma oferuje jedną z najbardziej rozbudowanych linii płyt głównych przystosowanych do systemu Vista™ i certyfikowanych dla Vista™ Premium. W związku z tym, końcowi użytkownicy i integratorzy systemów, którzy je nabędą, mogą być spokojni, iż wspierają one najnowszy system operacyjny Microsoftu.
 
Na stoisku FOXCONN-a będzie miało miejsce wiele pokazów na żywo. Wśród nich na uwagę zasługuje linia płyt głównych opartych na nowych chipsetach Intela®, które zapewniają większą wydajność systemu oraz kompatybilność z mającymi się pojawić w przyszłości technologiami pamięci i procesorów. Wśród nich znajduje się płyta główna P357AA-8EKRSH oparta na chipsecie Intel® P35, a oferująca wsparcie dla pamięci DDR3 i DDR2, FSB1333MHz i Intel® Fast Access Memory.
 
Wśród pozostałych płyt głównych znajdą się również najnowsze modele wykorzystujące chipsety AMD, jak również takie, w których zastosowano chipsety SiS, VIA i NVIDIA. Entuzjaści najnowszych rozwiązań powinni zwrócić uwagę zarówno na płytę główną N68S7AA-8EKRS2H jak i na nowy model wykorzystujący chipset Intel® 975X. Oba produkty udostępniają trzy gniazda PCI-E x16, w celu zwiększenia możliwości graficznych.
 
FOXCONN zaprezentuje również serie X, U i V systemów chłodzenia, wykorzystujące różne techniki rozpraszania ciepła. Wszystkie one oferują wyśmienitą wydajność, przy użyciu zarówno pasywnego, jaki i aktywnego obiegu powietrza.
 
Linia obudów
Linia obudów FOXCONN-a stale się rozszerza, na targach obok nowych, pokazywane będą również starsze sprawdzone modele. Wiele z nich wyposażono w takie przyjazne dla użytkownika rozwiązania jak: tacki z płytą główną, zaokrąglone kształty, wysuwane i zamykane wnęki napędów, a także inne niewymagające narzędzi rozwiązania, ułatwiające i przyspieszające składanie i użytkowanie komputera.
 
Wszystkie obudowy FOXCONN-a są obecnie wytwarzane przy użyciu superstali – specjalnie stworzonego wysoko wydajnego, stopu stali o niskiej wadze. Dzięki użyciu cienkich stalowych arkuszy obudowy są lżejsze i mocniejsze.
 
Kreatywność
Przed targami CeBIT 2007, Christin Wang, FOXCONN Global Marketing Manager, przedstawiła wizję firmy, dotyczącą tworzenia, kształtowania i sprzedaży produktów firmy. Wang wierzy, że kluczem do odniesienia sukcesu będzie łączenie potrzeb klientów z procesem tworzenia produktów i technikami sprzedaży. Dzięki temu firma będzie bardziej wrażliwa na potrzeby swoich odbiorców, dystrybutorzy i końcowi użytkownicy będą mogli tworzyć bardziej niezawodne, opłacalne i lepiej dostosowane do ich potrzeb rozwiązania PC.
 
„Jako firma musimy się uważnie wsłuchiwać w potrzeby użytkowników końcowych. I właśnie dlatego wprowadzamy wiele programów, które pozwolą nam rozwijać proces tworzenia produktu, w taki sposób by odzwierciedlał to, czego klient naprawdę chce, a nie to co chcielibyśmy mu sprzedać”.
 
Wang dodała również: „Mnóstwo firm rozwija swoje produkty i strategie marketingowe imitując rozwiązania innych firm. W rezultacie otrzymujemy „innowacje”, które nie odpowiadają na rzeczywiste zapotrzebowanie na solidne, jakościowe produkty i konkurencyjne ceny, połączone z dobrą obsługą klienta”.
 
Dla firmy FOXCONN, na targach CeBIT 2007 nowe urządzenia i technologie są równie ważne jak ludzie. „Zdajemy sobie sprawę, że nie chodzi tylko o to, co sami tworzymy, jako wytwórca komponentów, ale też i o to, co nasi klienci tworzą przy użyciu naszych produktów. Właśnie to, a nie tylko i wyłącznie skupienie się na samej technologii, popchnie do przodu rozwój naszych produktów i usług. Chcemy by w 2007 roku to nasi klienci odgrywali główną rolę”.
 
Stoisko FOXCONN-a znajduje się w środku Hali 21 na stanowisku B28.
 
 
Więcej informacji:
 
Strona FOXCONN CeBIT 2007 znajduje się pod adresem: http://www.foxconnchannel.com/event/CeBIT07
 
 
Kontakty prasowe:
 
Christin Wang

+ 86 535 2168888 wew. 34896

christin.wang(at)foxconn.com
Michael Littler

+86 10 82888918 wew.39918

michael.littler(at)foxconn.com

Polska,
Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR

Tel.: +48 12 684 12 68
Email: piotr(at)sarota.pl

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć