NZXT

Puck-uj się kto może!

Powiększ

Terror pałętających się kabli dobiegnie końca!

Kraków, Polska, 17 stycznia 2017 – Nawiązano pierwszy kontakt z tajemniczym Wieszakiem, okrzykniętym przez użytkowników PC jako NZXT Puck. Według wstępnych ustaleń odpowiada on za niewyjaśnione uporządkowania kabli słuchawkowych i gogli VR. Dysponuje on bardzo dużą siłą magnetyczną i mocno przywiera do metalowych powierzchni. Nikt nie wie skąd pochodzi, ale jedno jest pewne – jego pojawienie się zwiastuje początek końca niesfornych kabli.

Kabel od moich słuchawek złowieszczo zwisał z biurka i czasem złośliwie wplątywał się w kółko od fotela. Znienacka pojawił się ten dziwny Wieszak i nagle kabel słuchawkowy przestał sprawiać problemy – relacjonuje Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.

Jak poznać, że mamy do czynienia z Wieszakiem:

  • Jak do tej pory potwierdzono styczność z kilkoma odmianami Wieszaków w kolorach: czarnym, białym, czerwonym, niebieskim oraz fioletowym.
  • Jego siła magnetyczna jest zdumiewająca, potrafi bardzo skutecznie przylgnąć do powierzchni takiej jak ścianki obudowy komputerowej NZXT S340 Elite, Noctis 450 ROG, czy Manta.
  • Dziwnym zbiegiem okoliczności, wszystkie kable od słuchawek i gogli VR zaczynają się posłusznie układać.
  •  Wieszak jest w stanie rozdzielić się na dwie niezależne części, aby jeszcze skuteczniej walczyć z nieposłuszeństwem kabli.
  •  Wieszak jest pokryty nietoksycznym, futurystycznym silikonem.

Z uwagi na dobro i bezpieczeństwo społeczeństwa, wszelkie ślady obecności Wieszaka powinny być udostępnianie w trybie natychmiastowym w każdym możliwym medium.

Specyfikacja:

NZXT Puck (Wieszak)
Wymiary 85 x 85 x 40 mm
Materiały Silikon, magnesy
Waga 147 g
Maksymalny udźwig 2 kg
Maksymalna długość kabla Złożony 2,5 m

po rozdzieleniu ok. 5 m

Gwarancja 2 lata

Gwarancja i cena:

Wieszak NZXT Puck będzie kosztować 87 PLN i otrzyma dwuletnią gwarancję. Niezależnie od koloru.

Chętni będą mogli nabyć go w polskich sklepach od marca br.

Przekaz dla osób bez dostępu do informacji poufnych

NZXT Puck jest wieszakiem dla słuchawek oraz gogli wirtualnej rzeczywistości. Z zewnątrz został pokryty silikonem, a w jego wnętrzu umieszczono mocny magnes. Dzięki temu może utrzymać nawet 2 kg obciążenia, przyczepiony np. z boku obudowy PC.

Puck występuje w kolorze czarnym, białym, czerwonym, niebieskim oraz fioletowym. Można nawinąć na niego do 2,5 m kabla. Za sprawą dwudzielnej konstrukcji wieszaka, ta wartość zwiększa się nawet do 5 m.

Biblioteka zdjęć

Zdjęcia produktu w wysokiej rozdzielczości można znaleźć pod tym linkiem.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć