Archos

Przystępne cenowo smartfony ARCHOS na nowy rok szkolny

Powiększ

Rok szkolny rozpoczął się już na dobre. Z tej okazji firma ARCHOS, producent urządzeń mobilnych z systemem Android, przedstawia przystępne cenowo smartfony – każdy z uczniów znajdzie wśród nich coś dla siebie.

Modele zostały wyposażone w technologię Dual-SIM pozwalającą na korzystanie z kart dwóch dostawców usług telefonii komórkowej jednocześnie. 4-rdzeniowe procesory wraz z 1 GB RAM to podzespoły, które gwarantują płynną i komfortową pracę. 8 GB pamięci smartfonu możemy rozszerzyć przy pomocy karty micro SD, zwiększając w ten sposób ilość dostępnego miejsca na dodatkowe dane.

ARCHOS 50e Helium, dzięki autorskiej technologii Fusion Storage, pozwala na połączenie wbudowanej pamięci telefonu oraz karty micro SD – co umożliwi użytkownikowi instalację jeszcze większej liczby aplikacji. 5-calowy wyświetlacz HD IPS zapewnia również szerokie kąty widzenia, wyświetlany tekst jest wyjątkowo ostry, a obraz nasycony. Smartfon jest w pełni kompatybilny z 4G/LTE, umożliwiając niezwykle szybkie przeglądanie Internetu czy streaming mediów w Full HD. Dzięki tylnemu aparatowi 8 MP, możliwe jest uchwycenie dynamicznie zmieniających się krajobrazów i scen z podróży, a przedni aparat 5 MP pozwala na kontakt z najbliższymi przy pomocy komunikatorów wideo. Smartfon zapewnia długą pracę za sprawą baterii Li-Po o pojemności 2100 mAh. Swoją prędkość działania zawdzięcza procesorowi o taktowaniu 1.1GHz.

Smartfony ARCHOS 45d Platinum i 45b Neon są dobrym wyborem dla oszczędnych użytkowników, a swoimi podzespołami oraz szeregiem funkcjonalności nie odbiegają znacząco od droższych modeli. Procesory o taktowaniu 1.3 GHz umożliwiają wielozadaniową pracę bez zakłóceń, a 4,5-calowe wyświetlacze gwarantują jasne i żywe kolory w każdych warunkach. Smartfony wyposażone zostały w aparat 8 MP, który zapewnia rozsądną jakość zdjęć i filmów oraz przedni aparat 2MP nadający się do robienia selfie. 45d Platinum i 45b Neon działają przy użyciu Androida 5.1 Lollipop i zasilane są baterią Li-Po o pojemności 1450mAh. Do modelu 45d Platinum zostały dołączone dwie wymienne obudowy, w kolorze żółtym i czarnym, które docenią szczególnie użytkownicy dbający o oryginalny design.

ARCHOS 50e Neon wyposażony w 5-calowy wyświetlacz, to model który przypadnie do gustu użytkownikom spędzającym ze swoim smartfonem długie wieczory. Jego system Android 6.0 Marshmallow oferujący funkcję Doze (optymalizującą zużycie akumulatora usypiając niepotrzebne procesy) oraz bateria o pojemności 2200mAh, pozwalają na długie godziny zabawy ze smartfonem. Procesor o taktowaniu 1.3 GHz wraz ze zintegrowanym procesorem graficznym, zapewniają wydajność znacznie przekraczającą oczekiwania przeciętnego użytkownika. Dwa aparaty: 8 MP z tyłu oraz 2 MP z przodu, zostały wyposażone w funkcję automatycznego ustawiania ostrości, pozwalając na szybkie robienie zdjęć, które nie będą rozmazane. Podobnie jak w modelu 45d Platinum, do smartfonu zostały dołączone dwie wymienne obudowy, w kolorze żółtym i czarnym.

Sugerowane przez producenta ceny detaliczne smartfonów zaczynają się już od 299zł i prezentują się następująco:

  • ARCHOS 50e Helium 399 zł
  • ARCHOS 50e Neon 349 zł
  • ARCHOS 45d Platinum 339 zł
  • ARCHOS 45b Neon 299 zł

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć