Archiwum

Pracuj wygodnie z podstawką EASY TOUCH

Powiększ

Wygoda i ergonomia w jednym

 

Kraków, Polska, 25 września 2008 – W ofercie firmy EASY TOUCH pojawiła się podstawka pod notebooka – ET-191 LAMBDA. Urządzenie jest przeznaczone dla osób chcących poprawić komfort pracy z przenośnym komputerem.

Podstawka zwiększa wygodę użytkowania notebooka poprzez podniesienie ekranu, co jest szczególnie ważne dla wysokich osób. Dzięki pochyleniu klawiatury w stronę użytkownika polepszona została również ergonomia. Osiem dostępnych położeń podstawki pozwala na idealne dostosowanie kąta nachylenia notebooka w stosunku do podłoża według preferencji.

Korzystanie z podstawki podczas pracy z przenośnym komputerem zapewnia ergonomiczną postawę. Dzięki temu użytkownik nie jest narażony na bóle kręgosłupa, a oczy mogą obserwować ekran w optymalnym położeniu. Możliwość oparcia nadgarstków zapobiega szybkiemu męczeniu się rąk.

LAMBDA wyposażona jest we wbudowany, 4-portowy hub USB z opcjonalnym zasilaniem zewnętrznym. Specjalne gumowe podkładki sprawiają, że podstawka nie ślizga się, niezależnie od podłoża, na którym jest umieszczona.

Gwarancja i cena:

Podstawka pod notebooka ET-191 LAMBDA znajduje się w sprzedaży w cenie 96 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć