Fortinet

Phil Quade przechodzi z NSA do zespołu Fortinet

Powiększ

FORTINET® (NASDAQ: FTNT), światowy lider w dziedzinie zaawansowanych cyberzabezpieczeń poinformował o zatrudnieniu Phila Quade’a na stanowisku dyrektora ds. bezpieczeństwa informacji (CISO).

Quade będzie odpowiedzialny za bezpieczeństwo informacji w firmie oraz za zgodność wszystkich systemów z globalnymi regulacjami i standardami. Nowy dyrektor będzie też kierował pracami nad strategią i rozwojem firmy w sektorach rządowym i infrastruktury krytycznej. Dodatkowo, Quade będzie pełnił rolę strategicznego konsultanta dla największych klientów Fortinetu w kontekście informowania o rozwoju produktów i innowacjach, wynikających z ewolucji wyzwań cyberbezpieczeństwa.

Pracując przez trzy dekady na kluczowych stanowiskach w amerykańskiej administracji rzadowej , Phil Quade zajmował się cyberbezpieczeństwem między innymi w sektorach publicznym, infrastruktury krytycznej oraz komercyjnym. Przed przejściem do Fortinetu, Quade pracował przy dyrektorze NSA (National Security Agency) jako osoba odpowiedzialna za kwestie cyberbezpieczeństwa oraz stał na czele zespołu NSA Cyber Task Force.

Łączenie ze sobą odpowiednich technologii, rozpoznanie zagrożeń, zarządzanie ryzykiem oraz globalna współpraca na rzecz ochrony informacji i zasobów to moja pasja. Wizja Fortinet Security Fabric spełnia wszystko, co jest potrzebne do udostępniania kompleksowej, inteligentnej, skalowalnej i zintegrowanej architektury bezpieczeństwa na potrzeby współczesnej cyfrowej gospodarki mówi Quade. Dołączenie do zespołu liderów Fortinet stanowi dla mnie ekscytujące wyzwanie. Cieszy mnie, że będę mógł uczestniczyć  w realizowaniu wizji firmy, zarówno poprzez zarządzanie ochroną informacji wewnętrznych, jak i strategiczne doradztwo dla naszych globalnych klientów.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć