Archiwum

Obsługa nowego standardu CrossFireX

Powiększ

SAPPHIRE wzbogaca swoją ofertę płyt głównych o model PC-AM2RX780

 

 

Kraków, Polska, 22 kwietnia 2008 – Firma SAPPHIRE wzbogaca swoją ofertę płyt głównych o model PC-AM2RX780. Jest to płyta formatu ATX oparta na nowym chipsecie AMD 770 i mostku południowym AMD SB600. Nowością jest obsługa funkcji CrossFire nowej generacji. PC-AM2RX780 jest wyposażona w gniazdo Socket-940 (AM2+), które obsługuje procesory AMD Phenom (w tym najnowsze modele 9750 and 9850), Athlon 64, FX, X2 i Sempron. Magistrala HyperTransport 3.0 oraz do 8 GB dwukanałowych pamięci DDR2 oferują wydajność, która zadowoli entuzjastów.

Wbudowane funkcje obejmują obsługę czterech urządzeń Serial ATA z obsługą RAID, dwa gniazda kart graficznych PCI-Express 2.0 x16, obsługujące technologię AMD CrossFireX™, oraz dwa gniazda PCI-Express x1 i dwa standardowe gniazda PCI. Funkcje wejścia/wyjścia umożliwiają obsługę do 10 portów USB, sieci Gigabit LAN, 8-kanałowego dźwięku HD z obsługą standardu SPDIF oraz złącza portu szeregowego i równoległego.

Poprzez technologię CrossFireX™ firma AMD wprowadza nowy poziom obsługi wielu kart graficznych. Dzięki tej płycie głównej oraz najnowszym sterownikom ATI Catalyst można połączyć klika kart graficznych serii SAPPHIRE HD3800 w celu uzyskania większej wydajności podsystemu graficznego. Obejmuje to obsługę kart serii HD 3850, HD 3870 i HD 3870 X2 (dwa procesory graficzne) w dowolnej kombinacji, umożliwiając użytkownikom łączenie za pomocą CrossFireX do 4 procesorów graficznych. Możliwa jest również obsługa technologii CrossFire z dwoma kartami graficznymi ATI poprzednich generacji.

Gwarancja i cena:

Płyta główna SAPPHIRE PC-AM2RX780 jest już dostępna w kanałach sprzedaży w cenie 279 złotych brutto. Produkt objęty jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

http://www.sapphiretech.com/po/

Kontakt prasowy :
Polska,
Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Email: piotr(at)sarota.pl  

O firmie SAPPHIRE
SAPPHIRE jest pionierem w nowej erze gier i cyfrowej rozrywki. Oferuje przełomowe rozwiązania w środowisku, które podlega ciągłym zmianom i szybkiej ewolucji. Od ponad dziesięciu lat SAPPHIRE jest zaangażowany w dostarczanie produktów wyposażonych w największą możliwą ilość funkcji i doskonale opracowanych pod względem technicznym. Ze względu na trwałe dążenie SAPPHIRE do uzyskiwania doskonałości każdego z produktów, wszystkie fabryki pracują w oparciu o certyfikaty ISO9001 i ISO14001.
SAPPHIRE od samego początku jest kluczowym dostawcą kart graficznych AMD (dawniej ATI), projektując, wytwarzając oraz sprzedając ich pełną gamę. SAPPHIRE umacnia również swoją pozycję jako dostawca płyt głównych dla Klientów wymagających od zakupionych produktów najwyższej wydajności i stabilności.
Wszystkie produkty SAPPHIRE produkowane są w 100% zgodnie z wymaganiami produkcyjnymi AMD. Nasza miesięczna produkcja kart graficznych sięga poziomu 1,8 mln sztuk, tym samym nasze fabryki są największym producentem kart AMD.
SAPPHIRE gwarantuje swoim Klientom produkty o nieskazitelnej jakości oraz wydajności, zapewniając pełną satysfakcję i radość z użytkowania.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć