Archiwum

Nowy zestaw głośników 5.1 od EASY TOUCH

Powiększ

Firma EASY TOUCH przedstawiła zestaw głośników 5.1 – ET-678 Madness. Zarówno sporych rozmiarów subwoofer, jak i satelity, zamknięte są w drewnianych obudowach, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość dźwięku.

 

 

Kraków, Polska, 18 sierpnia 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła zestaw głośników 5.1 – ET-678 Madness. Zarówno sporych rozmiarów subwoofer, jak i satelity, zamknięte są w drewnianych obudowach, dzięki czemu zapewniają wysoką jakość dźwięku. Zaprojektowane zostały tak, aby elegancko wyglądać w każdym pomieszczeniu domowym lub w biurze.

Zestaw posiada dużą realną moc wyjściową 80 W (5 x 10 W/Satelity + 30 W/Subwoofer), co przekłada się na 6 kW mocy szczytowej. Dzięki solidnej drewnianej obudowie dźwięk nie ulega żadnym zniekształceniom, nawet przy bardzo głośnym słuchaniu muzyki, a subwoofer jest w stanie uzyskać ekstremalnie niskie dźwięki. Z kolei magnetyczne ekranowanie zapobiega interferowaniu z urządzeniami wrażliwymi na pole magnetyczne.

Do zestawu można w bardzo prosty sposób podłączyć zewnętrzne urządzenia (gry wideo, przenośne odtwarzacze CD; MP3; odtwarzacze PC oraz inne analogowe źródła dźwięku). Dołączony bezprzewodowy pilot pozwala na płynną regulację głośności z podziałem na kanały (przedni, tylny, centralny) oraz na regulację tonów niskich.

Opatentowany equalizer został specjalnie zaprojektowany, aby dostarczyć dynamicznych basów dla zamkniętych przestrzeni. Dodatkowo wzmacniacz separuje kanały dźwiękowe i zapewnia pełne pasmo słyszalne, a funkcja bass reflex wzbogaca wrażenia płynące z odsłuchu dźwięku o niskiej częstotliwości.

Specyfikacja:

 Model  EASY TOUCH ET-678 5.1 MADNESS
 Typ głośników  5.1
 Wielkość membrany satelity  3 cale (pełne pasmo)
 Wielkość membrany subwoofera  4 cale (niskie tony)
 Wymiary satelity  100 mm(szer.)* 115 mm (gł.)* 170 mm(wys.)
 Wymiary subwoofera  140 mm(szer.)* 370 mm(gł.)* 380 mm(wys.)
 Moc muzyczna  80 W (5 x 10 W/Satelity; 30 W/Subwoofer)
 Moc szczytowa  6000 W
 Czułość wejściowa  >10 kΩ
 Impedancja wejściowa  4 Ω
 Pasmo przenoszenia  20Hz-20KHz
 Stosunek sygnału do szumów  >80dB
 Zasilanie  Zasilacz wewnętrzny 230V/50Hz

Gwarancja i cena:

Zestaw głośników ET-678 Madness znajduje się w sprzedaży w cenie 279 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć