Netatmo

Michał Sroka dyrektorem sprzedaży Netatmo na region Europy Środkowej i Wschodniej

  • Michal Sroka Photo

Powiększ

Michał Sroka został pierwszym dyrektorem sprzedaży Netatmo –producenta systemów inteligentnego domu – odpowiedzialnym za działania w Polsce, Czechach oraz innych państwach Europy Środkowej i Wschodniej. W ten sposób jeden z liderów rynku smart home zamierza rozwinąć swoją aktywność w regionie.

Zadaniem Michała Sroki jako dyrektora sprzedaży, będzie zbudowanie i wdrożenie strategii wzrostu udziałów Netatmo na lokalnych rynkach. Sroka będzie również zajmował się zarówno utrzymaniem i rozwojem relacji z dotychczasowymi partnerami, jak i szukaniem nowych kanałów dystrybucji dla wszystkich grup produktów oferowanych przez producenta.

– Region Europy Środkowej i Wschodniej to rosnący rynek, na którym systemy inteligentnego domu cieszą się coraz większym zainteresowaniem. Klienci oczekują coraz bardziej trwałych i innowacyjnych produktów. Netatmo może odegrać znaczącą rolę w odpowiadaniu na te potrzeby, dlatego cieszymy się, że Michał do nas dołączył i pomoże nam osiągnąć ten cel – mówi Philippe Citroën, wiceprezes ds. sprzedaży w Netatmo.

Michał Sroka jest absolwentem Politechniki Poznańskiej. W branży inteligentnej elektroniki działa od 2004 roku. Wcześniej pracował m.in. dla takich firm jak Nektro-Eltech, Agencja Promocji JET i Grupa Solid Security. Ostatnio odpowiadał za zarządzanie zespołami, portfolio nowych produktów, sprzedaż eksportową i udział w wydarzeniach branżowych w firmie Ferguson.

– Bardzo się cieszę, że dołączyłem do Netatmo i będę mógł zmierzyć się z nowym wyzwaniem. Jestem zdeterminowany, aby osiągnąć nasze wspólne cele i tym samym przyczynić się do rozwoju firmy oraz jej pozycji na nowych, międzynarodowych rynkachmówi Michał Sroka.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć