Archiwum

Kosmiczny radioodtwarzacz od EASY TOUCH

Powiększ

Radio samochodowe z odtwarzaczem DVD, wyświetlaczem LCD 2,8” i pilotem

 

 

Kraków, Polska, 28 sierpnia 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła radioodtwarzacz samochodowy EC-53001 Space. Urządzenie wyróżnia się wbudowanym napędem DVD, dużym wyświetlaczem LCD i dołączonym do zestawu pilotem bezprzewodowym.

Radioodtwarzacz umożliwia odtwarzanie muzyki z dysków CD/CD-R/CD-RW Audio, plików mp3 z płyt CD/CDR/CDRW oraz filmów z napisami z dysków DVD/DVD-R/DVD-RW. Możliwe jest również przechowywanie plików muzycznych i filmów mp4 na kartach SD/MMC. Przed przerwami w odtwarzaniu chroni funkcja Anti-Shock z możliwością ustawienia buforowania do 40 sekund. EC-53001 Space pozwala także na wyszukiwanie i wyświetlanie utworów mp3 na 6 różnych sposobów.

Bardzo dobrej jakości ekran o przekątnej 2,8 cala i rozdzielczości 240 x 320 pikseli ułatwia poruszanie się po menu urządzenia. Umożliwia również oglądanie filmów mp4, a także wyświetlanie obrazu z kamery cofania. Kąt nachylenia panelu przedniego można regulować dla polepszenia widoczności.

Wewnętrzny wzmacniacz pozwala na podłączenie czterech głośników. Za świetną jakość dźwięku odpowiada wbudowany equalizer z czterema predefiniowanymi ustawieniami. Wbudowana funkcja RDS rozpoznaje nazwy odtwarzanych utworów oraz radiostacji.

Specyfikacja:

Model  EC-53001 SPACE Car DVD
 Formaty odczytywanych płyt  CD, CD-R, CD-R/W, S-VCD, VCD, DVD, DVD-R, DVD-R/W
 Wyświetlacz LCD  Kolorowy 2.8-calowy (transflective TFT),
65 536 kolorów, o rozdzielczości: 240 x 320 pikseli
 Odtwarzanie muzyki  CD/CDR/CDRW Audio
 Moc [W]  4 x 40 W
 Equalizer  naturalny, pop, rock, classic
 Funkcja RDS  PTY, TA, AF, A/PS
 Złącza

 – Standard ISO – ułatwia szybką instalację
 – 4-kanałowe wyjście liniowe Cinch (RCA) służące do podłączenia zewnętrznego wzmacniacza
 – Możliwość podpięcia kamery wstecznej
 – Wyjście VIDEO-OUT (Cinch)

Gwarancja i cena:

Radio samochodowe EC-53001 Space znajduje się  w sprzedaży w cenie 449 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć