Archos

Ingram Micro dystrybutorem produktów ARCHOS

Powiększ

Firma ARCHOS, francuski producent urządzeń mobilnych, zawarła umowę dystrybucyjną z Ingram Micro Poland. Dzięki tej współpracy możliwe będzie dotarcie do nowych kanałów sprzedaży.

Jesteśmy przekonani, że wieloletnie doświadczenie Ingram Micro Poland w dystrybucji urządzeń mobilnych oraz dobra znajomość partnerów handlowych, zaowocuje zwiększeniem sprzedaży produktów ARCHOS na polskim rynku. – mówi Sylwia Koza, Dyrektor Marketingu na Europę Wschodnią w firmie ARCHOS.

Portfolio produktowe firmy Ingram Micro Poland obejmuje telefony komórkowe, akcesoria czy urządzenia do pracy i komunikacji w firmie.

Jesteśmy zadowoleni z podjęcia współpracy z francuską firmą ARCHOS. Dzięki podpisanej umowie możemy urozmaicić ofertę dla odbiorców. Nasze wieloletnie doświadczenie i ugruntowana pozycja na rynku pomoże w pełni wykorzystać potencjał jaki drzemie w marce, która wielokrotnie wprowadzała innowacje w zakresie rozwiązań mobilnych – mówi Grzegorz Kania, Managing Director Ingram Micro Poland Sp. z o.o.

O firmie ARCHOS

ARCHOS jest pionierem rynku przenośnego sprzętu audio i wideo, specjalizującym się w produkcji urządzeń mobilnych opartych na systemie Android. Firma od 1988 roku wielokrotnie rewolucjonizowała rynek elektroniki użytkowej, projektując nowe, innowacyjne urządzenia. Obecnie ARCHOS oferuje swoje autorskie serie smartfonów i tabletów, jak również zajmuje się dystrybucją i sprzedażą produktów związanych z rynkiem mobilnym.

O firmie Ingram Micro Poland

Ingram Micro zajmuje się hurtową dystrybucją urządzeń mobilnych dla największych światowych producentów. Oferując pełną gamę rozwiązań z zakresu łańcucha dostaw i personalizacji dla producentów, sprzedawców i operatorów, jest światowym liderem usług związanych z cyklem życia urządzeń bezprzewodowych.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć