Archiwum

Icon7 przedstawia multimedialną klawiaturę Topper™

Powiększ

Ponadczasowa elegancja i perfekcja wykonania
Polska, 4 listopada 2008
– firma Icon7, wiodący producent wysokiej jakości peryferiów komputerowych, przedstawiła nową klawiaturę multimedialną – Topper™.

Klawiatura Topper™ została wyposażona w kilka autorskich rozwiązań firmy Icon7. Pierwszym i najciekawszym z nich jest zintegrowana pokrywa – nie tylko zatrzymuje kurz, ale również może służyć jako wielofunkcyjna podstawka pod dokumenty, wizytówki, „żółte karteczki”. Przyciski multimedialne są dostępne nawet wtedy, gdy pokrywa jest zamknięta.

Kolejnym ciekawym rozwiązaniem jest przycisk Anti-Spy. Po naciśnięciu ekran komputera automatycznie przywołuje inną aplikację, stronę internetową lub dokument, chroniąc aktywny dokument przed spojrzeniem niepowołanej osoby.

Ponadto Topper™ jest wyposażona w dwa szybkie porty USB 2.0 mające na celu zwiększenie wygody przy podłączaniu urządzeń zewnętrznych. Już nigdy nie trzeba będzie „nurkować pod biurko”, by podłączyć myszkę, USB lub pendrive’a.

Klawisze o niskim profilu cechują się dużą wygodą użytkowania dzięki krótkiemu i cichemu skokowi. Półprzezroczysta pokrywa klawiatury, multimedialne klawisze oraz dwa porty USB powodują, że Topper™ idealnie nadaje się zarówno do biura, jak i do domu.

Model   Icon7 Topper™
 Ilość przycisków multimedialnych  5
 Klawisze szybkiego dostępu  Internet, email, Flip 3D, Szukaj i Anti-Spy
 Ilość portów USB  2 x USB2.0
 Dodatkowe funkcje  – Wielofunkcyjna pokrywa
 – Wodoodporna
 Wymiary [mm]  445 x 185 x 33
 Zawartość zestawu  – Klawiatura Topper™
 – Płyta CD ze sterownikami i oprogramowaniem iConfig™
 – Podręcznik użytkownika

Gwarancja i cena:

Klawiatura Topper™ znajduje się w sprzedaży w cenie promocyjnej 69 złotych brutto. Cena standardowa to 89 zł brutto. Urządzenie objęte jest 36-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.icon7.com/pl

Kontakt prasowy:

Sara Su
MarCom Manager
Icon7 Inc.
Tel: +886 2 8797 2577 wew. 103
Fax: +886 2 8797 2327
E-mail: pr@icon7.com pr@icon7.com Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Polska:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl
 

Jan Trzupek
account manager

SAROTA PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl
 

O firmie Icon7

Firma Icon 7 Inc. („Icon7”) dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości peryferia komputerowe i elektronikę użytkową. Jej pasją i misją jest projektowanie zaawansowanych technologicznie, stylowych i równocześnie wygodnych w użytkowaniu produktów służących pracy i rozrywce.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć