Archiwum

Icon7 oficjalnie prezentuje mysz Twister Evolution

Powiększ

Prezenter i wysokiej jakości mysz z czujnikiem laserowym w jednym
Polska, 22 stycznia 2008
– firma Icon7 zaprezentowała nową bezprzewodową mysz komputerową Twister™ Evolution, która została nagrodzona prestiżowym wyróżnieniem iF Product Design Award 2009. Będąc niewielkich rozmiarów, posiada ona wszystkie funkcje, jakich można oczekiwać od komputerowego urządzenia wskazującego. Twister Evolution™ jest przeznaczony dla ludzi biznesu oczekujących od akcesoriów komputerowych wysokiej jakości, stylowego wyglądu i nowatorskich rozwiązań.

SmartTwist™ Evolution
Funkcja SmartTwist™ Evolution pozwala na transformację myszy z całkiem płaskiej, o grubości zaledwie 15 mm, do wygiętej w łuk i wygodnej w użytkowaniu za pomocą jednego prostego ruchu. Płaski kształt ułatwia przenoszenie myszy, gdyż bez problemu mieści się ona w kieszeni spodni lub marynarki.

Funkcja prezentera
Oprócz wysokiej mobilności Twister™ Evolution ma dodatkową funkcję – można z jego pomocą kontrolować wyświetlaną prezentację. Jeden z przycisków umieszczonych na spodzie myszki włącza wskaźnik laserowy, a pozostałe umożliwiają przełączanie pomiędzy kolejnymi slajdami prezentacji oraz trybami wyświetlania. Prezenter jest kompatybilny z prezentacjami stworzonymi dzięki Microsoft Office PowerPoint® bez konieczności instalowania dodatkowych sterowników.

Scroll FlyThrough™
W myszy Twister™ Evolution tradycyjną rolkę zastąpiono Touch-padem znanym z laptopów. Dzięki tej funkcji – nazwanej FlyThrough™ Scroll – można płynnie przewijać dokumenty w dowolnym kierunku i nawigować za pomocą jednego przesunięcia palcem.

PowerTag™
Kolejną bardzo przydatną funkcją jest PowerTag™. W myszce Icon7 zintegrowano mini-odbiornik bezprzewodowy. Po podłączeniu do portu USB odbiornik ten pełni dwie dodatkowe funkcje.
Podczas przenoszenia notebooka z miejsca na miejsce mysz nie ogranicza nam swobody ruchów, gdyż można ją przyczepić do odbiornika. Drugą przydatną funkcją jest automatyczne ładowanie baterii Twister’a w momencie, gdy zostanie on podłączony do odbiornika bezprzewodowego.

LaserStream™
Twister™ Evolution posiada zaawansowany czujnik laserowy z technologią LaserStream™ oferujący możliwość pracy na praktycznie każdej powierzchni z dokładnością do piksela. Z kolei bezprzewodowa technologia przesyłania sygnału w paśmie 2,4 GHz automatycznie wykrywa inne urządzenia pracujące na tej samej częstotliwości i przechodzi na zabezpieczoną transmisję w celu zapobiegnięcia zakłóceniom.
Poniżej znajduje się link do prezentacji filmowej zamieszczonej w serwisie youtube.com przedstawiającej mysz Twister™ Evolution:

Specyfikacja:

Model   Icon7 S300
 Ilość przycisków  8 (programowalnych przez program iConfig™)
 Czułość myszy  1200 dpi
 Technologia czujnika  Czujnik laserowy z technologią LaserStream™
 Odbiornik bezprzewodowy  Chowany odbiornik USB Ultra Micro 2,4GHz (z funkcją ładowania baterii PowerTag™)
 Dodatkowe funkcje  – SmartTwist™,
 – FlyThrough™ Scroll,
 – PowerTag™,
 – Wielozadaniowość (myszka + prezenter + wskaźnik laserowy)
 – Wskaźniki diodowy pokazujący stan naładowania baterii
 Kontrola prezentacji  Kompatybilna z PowerPoint® 2003/2007: start prezentacji/następny slajd/poprzedni slajd/czarny ekran/przełączanie aplikacji
 Wymiary [mm]  95 x 54,5 x 15 (30)
 Zasilanie  Wbudowana bateria Li-Ion
 Kompatybilność  Windows® Vista, XP, 2000
 Dołączone oprogramowanie  iConfig™

Gwarancja i cena:

Mysz Twister™ Evolution pojawi się na rynku w lutym, sugerowana cena detaliczna brutto wynosi €59.99 (259 złotych). Urządzenie objęte będzie 36-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.icon7.com/pl

Kontakt prasowy:

Sara Su
MarCom Manager
Icon7 Inc.
Tel: +886 2 8797 2577 wew. 103
Fax: +886 2 8797 2327
E-mail: pr@icon7.com Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Polska:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl
 

Jan Trzupek
account manager

SAROTA PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie Icon7

Firma Icon 7 Inc. („Icon7”) dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości peryferia komputerowe i elektronikę użytkową. Jej pasją i misją jest projektowanie zaawansowanych technologicznie, stylowych i równocześnie wygodnych w użytkowaniu produktów służących pracy i rozrywce.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć