Antec

Głośnik ANTEC SP1 – zabierz muzykę gdzie tylko zechcesz

Powiększ

Przenośny głośnik Bluetooth i urządzenie głośnomówiące w jednym  – słuchaj muzyki i odbieraj połączenia z ANTEC SP1

Kraków, Polska, 7 listopada 2012 Firma ANTEC wprowadza na polski rynek przenośny głośnik Bluetooth, który działa również jako urządzenie głośnomówiące podczas wykonywania połączeń telefonicznych. ANTEC SP1 pozwala w pełni wykorzystać możliwości sprzętu mobilnego i cieszyć się wysokiej jakości dźwiękiem w czasie słuchania muzyki, grania czy oglądania filmów.

Ten miniaturowy gadżet, który waży zaledwie 380 g i odbiera sygnał Bluetooth w promieniu 10 metrów, można łączyć ze smartfonem, tabletem czy laptopem zarówno bezprzewodowo, jak i za pomocą przewodu zakończonego wtyczką mini jack. Głośnik SP1 z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom podróży, biznesmenom, którzy w dowolnej chwili mogą skorzystać z telefonicznych funkcji produktu i osobom lubiącym słuchać muzyki w gronie znajomych.

Urządzenie możemy dopasować do własnego stylu, ponieważ dostępne są trzy wersje kolorystyczne: elegancki czarno-czerwony, kobiecy biało-różowy oraz designerski zielono-biały.

Przyciski znajdujące się w górnej części gadżetu służą do regulacji głośności, parowania z urządzeniem obsługującym Bluetooth oraz odbierania połączeń przychodzących, gdy ANTEC SP1 komunikuje się np. ze smartfonem. Funkcja głośnomówiąca doskonale sprawdza się również w przypadku rozmów prowadzonych przez komunikatory typu Skype.

Litowo-jonowa bateria, którą można ładować kablem Micro USB dołączonym w zestawie, pozwala na około 10 godzin odtwarzania muzyki. Przenośny głośnik wyposażono również w diodę LED, która informuje o poziomie naładowania baterii i gotowości do komunikacji z urządzeniem Bluetooth.

Łączna moc przenośnego głośnika Bluetooth SP1 to 6 W (RMS), a wymiary to zaledwie 84 mm (wys.) x 184 mm (szer.) x 58 mm (dł.).

Wideo:

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=ZX09DKILnGs

Gwarancja i cena: 

Sugerowana cena detaliczna przenośnego głośnika Bluetooth ANTEC SP1 wynosi 319 zł.

Produkt objęty jest 2-letnią gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.antecmobileproducts.com 

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR – agencja public relations
Tel.: +48 12 684 12 68

Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl
www.sarota.pl

Adam Struzik
junior public relations specialist

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 533 487 014
Email: adam.struzik(at)sarota.pl
www.sarota.pl

 

 

 


O firmie ANTEC

 

 

ANTEC to amerykańska firma specjalizująca się w produkcji wysokiej jakości obudów, zasilaczy, chłodzeń i innych akcesoriów komputerowych. Produkty firmy skierowane są głównie do entuzjastów gier, moddingu komputerowego oraz overclockingu. Założony w roku 1986, ANTEC jest postrzegany jako pionier w branży i lider wśród dostawców cichych, wydajnych i innowacyjnych podzespołów.

ANTEC jest obecny w ponad 40 krajach świata. Siedziba firmy znajduje się w kalifornijskim Fremont,
a placówki zagraniczne ulokowane są w Holandii, Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Hiszpanii, Włoszech, Chinach oraz na Tajwanie.

 

 

 


Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć