Philips

gamescom 2018 – 43-calowy monitor Momentum z HDR na stoisku Philips

  • Momentum profil

  • Momentum Front

Powiększ

Podczas zbliżających się targów gamescom 2018 w Kolonii gwiazdą stoiska marki Philips będzie dedykowany konsolowym graczom monitor z linii Momentum. 43-calowy Philips 436M6VBPAB oferuje rozdzielczość 4K i wspiera technologię HDR.

Gamescom to największe w Europie targi gier komputerowych, odbywające się cyklicznie w Kolonii. 9. edycja została zaplanowana na dni 21-25 sierpnia. Tradycyjnie pierwszy dzień targów został zarezerwowany dla mediów i przedstawicieli sektora B2B. Organizatorzy spodziewają się, że po raz kolejny uda się pobić rekord odwiedzających – w ubiegłym roku na gamescom bawiło się ponad 355 tys. gości z całego świata.

Firma MMD, licencjonowany producent monitorów marki Philips, swoją obecność na tegorocznych targach zaznaczy najnowszym modelem Momentum. Ten 43-calowy kolos o rozdzielczości 3840 x 2160 pikseli (4K w formacie 16:9) łączy w sobie świat entuzjastów PC oraz graczy konsolowych. Monitor nie tylko wyróżnia się certyfikacją VESA DisplayHDR 1000, ale oferuje także niski input lag, wsparcie dla technologii FreeSync oraz nowoczesne złącze USB-C z funkcją Power Delivery. Do monitora można jednocześnie podłączyć konsolę oraz komputer stacjonarny lub laptopa. Momentum oferuje również unikatowe i charakterystyczne dla urządzeń Philips podświetlenie sceniczne Ambiglow.

Na stoisku marki Philips (B 69/A 60 w hali 2.2) będzie można przetestować gamingowe możliwości modelu 436M6VBPAB oraz porozmawiać z przedstawicielami firmy MMD. Monitor Momentum jest już dostępny w Polsce, w sugerowanej cenie detalicznej 3 329 złotych.

 

Więcej informacji o targach gamescom 2018: http://www.gamescom.global/home/index-2.php

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć