Archiwum

FOXCONN podsumowuje targi Computex 2008

Powiększ

Energooszczędny barebone i 2 rekordy świata w podkręcaniu

Kraków, Polska, 11 czerwca 2008 – FOXCONN po raz kolejny był najbardziej popularnym stoiskiem w budynku Taipei World Trade Center (TWTC) podczas targów Computex 2008. Będąc pierwszym na świecie producentem sprzętu komputerowego, oferującym system barebone z funkcjami energooszczędności umieszczonymi w większości podzespołów, FOXCONN przyciągał najwięcej uwagi odwiedzających. Ponadto zespół składający się z najlepszych światowych overclockerów z Włoch, Japonii i USA pobił dwa rekordy świata podczas OC Show odbywającego się na stoisku.

 

„W tym roku FOXCONN przedstawił prototyp systemu barebone, składającego się z wielu energooszczędnych podzespołów. Nie tylko płyta główna, ale również zasilacz i obudowa zostały zaprojektowane pod kątem oszczędności energii. Dzięki temu udało się nam przyciągnąć uwagę Klientów oraz mediów z całego świata. Również partnerstwo z Intelem, AMD i nVidią zaowocowało tłumem odwiedzających przy naszym stoisku” ? mówi David Chiang, szef działu obsługi dystrybutorów i Klientów FOXCONNa. Przedni panel obudowy, zbudowany z plastiku wykonanego na bazie kukurydzy (polilaktyd ? PLA), był drugim najbardziej popularnym przedmiotem na stoisku.

FOXCONN w tym roku jako jedyny w Nangang Exhibition Hall poprowadził overclocking show. Na stoisko została zaproszona czołówka specjalistów od podkręcania z całego świata: KingPin ze Stanów Zjednoczonych, GiorGioPrimo z Włoch, oraz Fredyama, Duck i New Beatle z Japonii. Zgrupowanie tak wielu znanych overclockerów i wyposażenie ich w ciekły azot oraz płyty główne z serii Quantum Force musiało zaowocować bardzo dobrymi wynikami. Pobito 2 rekordy świata, osiągając 23286 punktów w 3D Mark Vantage Performance Preset (używając płyty głównej Dreadnought z chipsetem nVIDIA® n790i SLI i procesorem Intel® QX9650) oraz wyciskając 6137.08 MHz z procesora Intel® QX9770 na platformie BlackOps. Ten odbywający się na żywo show przyciągnął wiele osób zainteresowanych technologiami obecnymi w Quantum Force i sekretami najlepszych światowych overclockerów. Więcej informacji na temat bijących rekordy platform można znaleźć na stronie:

http://www.quantum-force.net

Kontakt prasowy:
FOXCONN:

Polska,
Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR

tel.: +48 12 684 12 68
Email: piotr(at)sarota.pl 

O firmie FOXCONN

FOXCONN jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Hon Hai Precision Industry Company Ltd., wiodącego dostawcy w zakresie: projektowania, rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażowej dla światowych liderów w branży komputerowej, telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej.

Należąca do FOXCONN grupa Channel Innovation & Service Group (CISG) dokłada wszelkich starań, by dostarczać produkty najwyższej jakości wszystkim swoim Klientom – zarówno dużym, jak i małym. Firma rozumie wpływ przemian, jakim podlega rynek, na Klientów i ludzi pracujących w przemyśle komputerowym. W związku z tym agresywnie się rozwija, by dostarczać solidne, rzetelne produkty charakteryzujące się prostotą i łatwością obsługi, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska ludzkiego i naturalnego w trakcie całego cyklu życia produktu. Dzięki tej filozofii łączenia ludzi i technologii, FOXCONN CISG daje możliwość tworzenia własnych rozwiązań komputerowych dużej liczbie producentów, sprzedawców i końcowych użytkowników komputerów PC.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć