Archiwum

FOXCONN MARS jako pierwszy obsługuje połówkowe mnożniki

Powiększ

Więcej możliwości tuningu dla procesorów Intel® 45 nm

Więcej możliwości tuningu dla procesorów Intel® 45 nm

Kraków, Polska, 12 listopada 2007 – FOXCONN wprowadza obsługę połówkowych mnożników w modelu MARS.
MARS jest pierwszą płytą główną, obsługującą mnożniki połówkowe udostępnione przez procesory Intela wykonane w technologii 45 nm (Penryn).

“Możliwość zmieniania mnożnika o połowę da entuzjastom większą elastyczność podczas zaawansowanego overclockingu. Zobaczymy wyższe częstotliwości zegara działające stabilnie” wyjaśnia Peter „Shamino” Tan, konsultant techniczny dla produktów z serii Quantum Force.
Nowe możliwości ustawiania mnożnika zostały zaimplementowane w biosie G26 BETA, który jest już dostępny do ściągnięcia dla zarejestrowanych użytkowników witryny Quantum Force pod adresem:
http://www.quantum-force.net/download.aspx
Użytkownicy modelu MARS mogą użyć nowego ustawiania mnożnika oraz procesora wyprodukowanego w technologii 45 nm (na rdzeniu Penryn) do ustanawiania nowych rekordów w rankingu Quantum Force Power Wall. W tym miesiącu użytkownik, który uzyska największy wynik 3D Mark06 może wygrać nagrody o wartości nawet tysiąca dolarów.
http://www.quantum-force.net/qforcers/Q000000002

Kontakt prasowy:

Product Marketing

Michael Littler
michael.littler(at)foxconn.com
Tel.: +86 10 82888918 Ext.39918

 

Polska,

Piotr Sarota

konsultant public relations

SAROTA PR

Tel.: +48 12 684 12 68
Email: piotr(at)sarota.pl

O firmie FOXCONN
FOXCONN jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Hon Hai Precision Industry Company Ltd., wiodącego dostawcy w zakresie: projektowania, rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażowej dla światowych liderów w branżach komputerowej, telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej.
Należąca do FOXCONN grupa Channel Innovation & Service Group (CISG) dokłada wszelkich starań, by dostarczać produkty najwyższej jakości wszystkim swoim klientom – zarówno dużym jak i małym. Firma rozumie wpływ przemian, jakim podlega rynek, na klientów i ludzi pracujących w przemyśle komputerowym. W związku z tym agresywnie się rozwija, by dostarczać solidne, rzetelne produkty charakteryzujące się prostotą i łatwością obsługi, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska ludzkiego i naturalnego w trakcie całego cyklu życia produktu. Dzięki tej filozofii łączenia ludzi i technologii, FOXCONN CISG daje możliwość tworzenia własnych rozwiązań komputerowych dużej liczbie producentów, sprzedawców i końcowych użytkowników komputerów PC.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć