Archiwum

FOXCONN BLACKOPS w rękach OC Team Switzerland

Powiększ

Możliwości nowej płyty z serii Quantum Force zostaną zademonstrowane przez szwajcarskich mistrzów overclockingu.

Możliwości nowej płyty z serii Quantum Force zostaną zademonstrowane przez szwajcarskich mistrzów overclockingu.

Polska, Kraków, 5 lutego 2008 – Jeszcze nie można jej kupić, ale już dziś wszystko wskazuje na to, że BLACKOPS będzie najlepszą płytą do bicia rekordów wydajności.  
 
BLACKOPS, zaprezentowany miesiąc temu na targach CES Show w Las Vegas jest oparty o topowy chipset firmy  Intel®.  
 
Inżynierowie zespołu Quantum Force powierzyli jeden ze swoich sampli Szwajcarom, którzy znani są już nie tylko ze swojej neutralności, zegarków z kukułką, scyzoryków oraz czekoladek, ale również coraz częściej kojarzeni są z rekordowymi wynikami w zwiększaniu częstotliwości FSB oraz ekstremalnym mrożeniem swoich procesorów.
 
Entuzjaści z OC Team Switzerland sprawdzą na co stać płytę BLACKOPS, zanim trafi ona na półki sklepowe. Mistrzowie szwajcarskiego overclockingu prezentować będą swoje umiejętności podczas imprezy time2wonder 2008, która odbędzie się 23-24 lutego oczywiście w Szwajcarii.

  Time2Wonder
 

Sobota 23luty– Niedziela 24 luty
http://www.time2wonder.ch/
Miejsce spotkania:
Mehrzweckhalle 'Stutz'         
Stutzstrasse 11 CH-4415 Lausen 

BLACKOPS dzięki ośmiofazowemu cyfrowemu zasilaniu procesora potrafi dostarczyć bardzo duże ilości prądu, nawet tak wymagającym użytkownikom jak ekipa Szwajcarów. OC Team Switzerland podejmie próbę pokonania rekordu Petera “Shamino” Tan (konsultanta technicznego FOXCONN). Shamino miesiąc temu ustanowił nowy rekord w 3D Mark 06 z procesorem stabilnie pracującym przy częstotliwości 6 GHz.
 

Wszyscy zainteresowani będą mogli przez cały czas trwania imprezy uczestniczyć w spotkaniach z zespołem OC Team Switzerland, w skład którego wchodzą: splmann, gianni-gt oraz cicolino. Podczas imprezy będą prezentowane nowości Quantum Force, między innymi 4in1 Quantum Cooler, pozwalający na chłodzenie płyty powietrzem, wodą a także ciekłym azotem i suchym lodem. Przedstawiony zostanie również całkiem nowy Quantum BIOS pozwalający na zmianę większej ilości parametrów.
Dodatkowo podczas imprezy do wygrania będą dwie bardzo dobrze znane płyty z serii Quantum Force – FOXCONN MARS.

 

Kontakt prasowy :
 
Product Marketing
 
Michael Littler
michael.littler(at)foxconn.com
Tel.: +86 10 82888918 Ext.39918

Polska,
Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR

Tel.: +48 12 684 12 68
Email: piotr(at)sarota.pl 
 
O firmie FOXCONN
FOXCONN jest zarejestrowanym znakiem handlowym firmy Hon Hai Precision Industry Company Ltd., wiodącego dostawcy w zakresie: projektowania, rozwoju, produkcji i obsługi posprzedażowej dla światowych liderów w branżach komputerowej, telekomunikacyjnej i elektroniki użytkowej.
 
Należąca do FOXCONN grupa Channel Innovation & Service Group (CISG) dokłada wszelkich starań, by dostarczać produkty najwyższej jakości wszystkim swoim klientom – zarówno dużym jak i małym. Firma rozumie wpływ przemian, jakim podlega rynek, na klientów i ludzi pracujących w przemyśle komputerowym. W związku z tym agresywnie się rozwija, by dostarczać solidne, rzetelne produkty charakteryzujące się prostotą i łatwością obsługi, przy jednoczesnym poszanowaniu środowiska ludzkiego i naturalnego w trakcie całego cyklu życia produktu. Dzięki tej filozofii łączenia ludzi i technologii, FOXCONN CISG daje możliwość tworzenia własnych rozwiązań komputerowych dużej liczbie producentów, sprzedawców i końcowych użytkowników komputerów PC.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć