F-Secure

F-Secure powiększa zespół odpowiedzialny za partnerski kanał sprzedaży w Polsce

Powiększ

Stanowisko Corporate Channel Sales Managera w F-Secure obejmuje Magdalena Baraniewska, Rafał Kaczmarek nowym Sales Managerem.

F-Secure, firma zajmująca się ochroną prywatności i dostarczaniem rozwiązań cyberbezpieczeństwa, inwestuje w rozwój polskiego kanału sprzedaży. Stanowisko Corporate Channel Sales Managera obejmuje Magdalena Baraniewska, specjalista z bogatym doświadczeniem w branży IT, która odgrywać będzie kluczową rolę we wzmacnianiu działań w kanale resellerskim.

Baraniewska przez ponad dekadę była związana z Cisco Systems Poland, gdzie zdobywała kolejne szczeble kariery, ściśle współpracując z kanałem sprzedaży. Od 2012 roku sprawowała funkcję Distribution Account Managera. Jej praca poparta była wieloma sukcesami, m.in. znalazła się w zestawieniu FY11 EMEA TOP 10 Sales Stars. W firmie F-Secure będzie odpowiedzialna za budowanie i podtrzymywanie relacji z kluczowymi partnerami biznesowymi, planowanie sprzedaży, zarządzenie strukturą kanału partnerskiego i kierowanie zespołem handlowców.

Powołanie doświadczonego Corporate Channel Sales Managera to dowód na to, że F-Secure stawia na wzmocnienie działań kanałowych w Polsce i wykazuje jeszcze większą troskę o Partnerów. Jestem przekonany, że wiedza i umiejętności Magdaleny zaowocują nowymi relacjami biznesowymi, a wspólne działania z polskim biurem przyczynią się do podtrzymania bardzo dobrych relacji z dotychczasowymi Klientami – mówi Klaus Jetter, Head of Region DACH/I/PL/IB w firmie F-Secure.

Objęcie stanowiska szefa kanału w F-Secure traktuję jako duże wyzwanie zawodowe i bardzo się cieszę, że będę mogła rozwijać relacje w  firmie, której rozwiązania cyberbezpieczeństwa są sprzedawane i doceniane na całym świecie – mówi Magdalena Baraniewska, Corporate Channel Sales Manager w F-Secure. Do zespołu dołączył również nowy Sales Manager Rafał Kaczmarek, który poprzednio zajmował się rozwojem rynku oprogramowania medycznego jako Key Account Manager w firmie Systemy Informatyczne ALMA Sp. z o.o. W F-Secure będzie odpowiadał za relacje z kanałem partnerskim w Polsce Zachodniej.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć