Archiwum

EASY TOUCH przedstawia zaawansowany pulsometr

Powiększ

Zaawansowane funkcje i pas na klatkę piersiową z nadajnikiem dla miłośników sportu

Kraków, Polska, 7 października 2008 – Firma EASY TOUCH przedstawiła pulsometr ET-8101 MAGNAT. To nowoczesne urządzenie pozwala na dużo więcej niż pomiar pulsu – posiada również wiele funkcji użytecznych dla osób czynnie uprawiających sport.

MAGNAT pomaga mierzyć wysokość podczas wspinaczki, sprawdza obecne położenie dzięki wbudowanemu kompasowi oraz mierzy temperaturę otoczenia. Pozwala też na przewidzenie pogody dzięki pomiarowi ciśnienia atmosferycznego. Funkcje stopera, krokomierza, liczenia spalonych kalorii, tryb odliczania i możliwość ustawienia najwyższej i najniższej granicy osiąganego pulsu pozwalają na szczegółowe zaplanowanie trybu i częstotliwości treningów. Dzięki sygnalizacji dźwiękowej w określonych odstępach można ustawić tempo wykonywanych ćwiczeń.

Pulsometr jest wodoodporny z możliwością zanurzenia go do 10 metrów. Posiada duży, czytelny i podświetlany wyświetlacz. W zestawie znajduje się pas na klatkę piersiową z nadajnikiem. Doskonały zarówno dla miłośników sportu, jak i dla ludzi chcących monitorować swój stan zdrowia w każdym momencie.

Specyfikacja:

 Model  Pulsometr ET-8101 MAGNAT
 Pomiar pulsu  Zakres 40-240 uderzeń/min. z możliwością ustawienie najniższej i najwyższej granicy
 Wodoodporność  Do 10 m
 Alarm  2 alarmy
 Format wyświetlania

 Czas: godzina/minuty/sekundy
 Data: rok/miesiąc/dzień

 Dodatkowe funkcje  Wysokościomierz, barometr, termometr, kompas, prognozowanie pogody
 Podświetlana tarcza  Tak
 Tryb odliczania  Tak
 Licznikspalonych kalorii  Tak

Gwarancja i cena:

Pulsometr ET-8101 MAGNAT znajduje się w sprzedaży w cenie 199 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

SAROTA PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć