Archiwum

EASY TOUCH przedstawia torbę na laptopa LADY IN RED

Powiększ

Niezwykłe połączenie elegancji i wygody stworzone z myślą o kobiecie.

 

Kraków, Polska, 13 listopada 2008 – Firma EASY Touch przedstawiła torbę na laptopa ET-0206 LADY IN RED. Torba została zaprojektowana z myślą o współczesnej kobiecie ceniącej zarówno elegancję, jak i wygodę.

LADY IN RED posiada specjalną dużą komorę przeznaczoną na notebooka z dodatkowym przedziałem i zasuwanym etui. Ponadto z przodu znajdują się dwie dodatkowe kieszenie różnej wielkości z miejscem na akcesoria oraz dokumenty czy książki konieczne podczas naszej pracy. Specjalnie zaprojektowana dla nich przestrzeń w LADY IN RED sprawi, że nigdy nie będziemy o nich zapominać. Projektując torbę pomyślano też o niezbędnym miejscu na telefon oraz inne przedmioty i akcesoria potrzebne kobiecie w codziennej pracy, czego dowodem jest tylna zasuwana kieszeń. Dzięki temu problemy ze znalezieniem w kobiecej torebce telefonu lub innego potrzebnego w danej chwili przedmiotu odejdą w niepamięć.

Torba cechuje się trwałością i odpornością na zniszczenia. Jednocześnie jej wewnętrzne ścianki są miękkie, doskonale chroniąc umieszczony między nimi sprzęt. Jego bezpieczeństwo zapewnia także pas w komorze głównej ściśle przytrzymujący laptop oraz możliwość umieszczenia notebooka w etui.

Kobiety lubiące wygodę docenią LADY IN RED ze względu na fakt, iż jest bardzo poręczna i wygodna w noszeniu. Posiada solidny uchwyt oraz pasek na ramię z możliwością regulacji pokryty delikatną powłoką ze specjalnego materiału ułatwiającą noszenie.

LADY IN RED zaprojektowano z myślą o współczesnej kobiecie ceniącej elegancję. Modny design i głęboka czerwień torby podkreślają jej kobiecy charakter.

Specyfikacja:

 Model   Torba na laptopa ET-0206 LADY IN RED
 Ilość komór  1
 Rozmiar matrycy notebooka  15,4 cala
 Wymiary  410 x 300 x 85 mm
 Kolor  Czerwony

Cena:

Torba ET-0206 LADY IN RED znajduje się w sprzedaży w cenie 139 złotych brutto.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć