Archiwum

EASY TOUCH przedstawia słuchawki z dźwiękiem przestrzennym w standardzie 5.1

Powiększ

firma EASY TOUCH przedstawiła wysokiej jakości słuchawki generujące dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 – ET-151 OCTANE. Przeznaczone są dla ludzi, którzy lubią oglądać filmy lub grać, używając słuchawek, ale nie chcą rezygnować z dźwięku surround.

 

 

Kraków, Polska, 4 września 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła wysokiej jakości słuchawki generujące dźwięk przestrzenny w standardzie 5.1 – ET-151 OCTANE. Przeznaczone są dla ludzi, którzy lubią oglądać filmy lub grać, używając słuchawek, ale nie chcą rezygnować z dźwięku surround.

Zestaw jest kompatybilny z wszystkimi urządzeniami audio-video – DVD, PC, VCD, CD, TV, MP3. Dzięki szerokopasmowemu mikrofonowi z funkcją tłumienia szumów nadają się również świetnie do prowadzenia rozmów przez Internet.

Słuchawki pozwalają na płynną regulację głośności obejmującą: przód, tył i centrum. Wrażenia słuchowe są dodatkowo wzbogacane przez wbudowaną funkcję wibracji. Nauszniki wykonane są z weluru, co podnosi wygodę użytkowania, a regulowany pałąk pozwala na dopasowanie ich wedle preferencji użytkownika.

Wszystkie kable wchodzące w skład zestawu są opisane, dzięki czemu instalacja jest bardzo prosta. Stację dokującą łączy ze słuchawkami długi, 5-metrowy kabel, co zwiększa swobodę użytkowania. Na kablu znajduje się pilot ułatwiający regulację głośności.
Specyfikacja:

 Model  Słuchawki ET-151 OCTANE
 Ilość kanałów dźwięku  6 (5+1)
 Regulacja głośności  Płynna (dla każdego kanału – przód, tył, centrum)
 Długość przewodu  5 m
 Impedancja mikrofonu   2,2 kOhm
 Impedancja słuchawek  32 Ohm
 Maksymalna moc wyjściowa  Przód – 160 mW
 Centrum – 400 mW
 Tył – 200 mW
 Kompatybilność z urządzeniami  DVD, PC, VCD, CD, TV, MP3 i innymi urządzeniami audio/video
 Kompatybilność z programami  Skype, MSN Messenger, Yahoo!, Gadu-Gadu
 Czułość mikrofonu  -39dB +/- 3dB

Gwarancja i cena:

Słuchawki ET-151 Octane znajdują się w sprzedaży w cenie 119 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć