Archiwum

EASY TOUCH przedstawia precyzyjną wagę łazienkową

Powiększ

Gwarancja maksymalnej dokładności pomiaru w bardzo małym rozmiarze

 

Kraków, Polska, 21 listopada 2008 – Firma EASY TOUCH przedstawiła elektroniczną wagę łazienkową ETA-7610 NATALIE. Nowoczesne urządzenie wyróżnia się niewielkim rozmiarem oraz wysoką dokładnością pomiaru. Jest doskonałe dla osób chcących na bieżąco kontrolować swoją wagę.

NATALIE to bardzo cienka waga łazienkowa o grubości zaledwie 18 mm, co czyni ją poręczną i łatwą w użyciu. Dzięki technologii opartej na czterech precyzyjnych sensorach STRAIN GAUGE pozwala na dokonywanie dokładnych pomiarów (precyzja pomiaru 100 g). Urządzenie wykonane z twardego szkła hartowanego charakteryzuje się dużą odpornością na uszkodzenia mechaniczne. Posiada ono duży i czytelny wyświetlacz umożliwiający łatwe odczytanie pomiaru. Waga wyposażona jest także w funkcję automatycznego wyłączania oraz wskaźnik przeciążenia (zakres pomiaru do 150 kg).

Dzięki swym niewielkim rozmiarom NATALIE nie będzie przeszkadzać nawet w najmniejszej łazience. Stylowy wygląd sprawia, że będzie dobrze komponować się z każdym łazienkowym wnętrzem.

Specyfikacja:

 Model  Waga łazienkowa ETA-7610 NATALIE
 Wymiary  315 mm x 300 mm x 18 mm
 Skalowanie  100 g
 Wykonanie platformy  Szkło hartowane o grubości 6 mm
 Wyświetlacz  92 mm x 38 mm
 Maksymalne obciążenie  150 kg
 Technologia oparta na czterech precyzyjnych sensorach
STRAIN GAUGE
 Tak
 Automatyczny wyłącznik  Tak

Gwarancja i cena:

Waga łazienkowa ETA-7610 NATALIE znajduje się w sprzedaży w cenie 60 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć