Archiwum

EASY TOUCH przedstawia nowoczesny boombox

Powiększ

Zdalne odtwarzanie plików MP3 z wejścia USB w każdym miejscu

Kraków, Polska, 22 grudnia 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła radioodtwarzacz CD/MP3/USB – ET-716 BLACK PEARL. Możliwość odtwarzania plików MP3, wbudowany port USB, radio oraz, oprócz zasilania sieciowego, również zasilanie bateryjne czynią go poręcznym urządzeniem do odtwarzania muzyki w każdym miejscu.

Radioodtwarzacz ET-716 BLACK PEARL zapewnia dużą  moc odtwarzanego dźwięku dzięki czterem wbudowanym głośnikom. Oprócz plików audio oraz MP3 z CD obsługuje także pliki MP3 z wejścia USB,  co pozwala na odtwarzanie ulubionej muzyki bez konieczności nagrywania jej na płytę CD. Gwarantuje to możliwość odtwarzania i słuchania muzyki z wielu źródeł.

Radioodtwarzacz jest także wyposażony w gniazdo słuchawek stereo 3,5 mm minijack. Niewielkie rozmiary boomboxa czynią go urządzeniem bardzo poręcznym. Bezprzewodowy pilot i możliwość programowania kolejności odtwarzania utworów CD-Audio/MP3 sprawiają, że urządzenie charakteryzuje się prostotą obsługi. Ekran LCD pozwala na wyświetlanie numerów utworów oraz czasu ich trwania.

Urządzenie wykonane jest z bardzo dobrej jakości materiałów, co wraz z jego solidną konstrukcją zapewnia długotrwałe bezawaryjne użytkowanie.

Specyfikacja:

 Model   EASY TOUCH ET-716 BLACK PEARL
 Ekran LCD  Wyświetlanie numerów utworów CD
 Odtwarzanie muzyki  CD audio, MP3 z CD, MP3 z wejścia USB
 Moc szczytowa  PMPO: 145W, RMS: 0,9Wx2
 Radio  FM (88MHz-108MHz)
 Wymiary  220x245x138mm
 Zasilanie  230V/50Hz, 6xbateria DC 9V

Gwarancja i cena:

Radioodtwarzacz ET-716 BLACK PEARL znajduje się w sprzedaży w cenie 199,00 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH
Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć