Archiwum

EASY TOUCH przedstawia GPS z mapą iGo MY WAY 8

Powiększ

Najnowsze mapy iGo w wersji 8 dla 38 europejskich krajów

 

 

Kraków, Polska, 28 listopada 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła nową wersję nawigacji GPS ET-909. Najważniejszą zmianą jest aktualizacja oprogramowania nawigacyjnego iGo MY WAY wraz z mapami do wersji 8. Jest to obecnie najnowsza wersja iGo, wprowadzająca  zaawansowane zarządzanie punktami POI i ulepszony interfejs użytkownika. ET-909E zawiera kompletne mapy 38 europejskich krajów oraz umożliwia wyświetlanie menu w 22 językach.

W nowej wersji urządzenia ET-909 zaktualizowano również system operacyjny – w chwili obecnej jest to Windows CE Net 5.0.

Oprócz nawigacji urządzenie umożliwia również oglądanie filmów i zdjęć oraz słuchanie muzyki poprzez wyjście słuchawkowe 3,5 mm lub wbudowany głośnik. Pliki multimedialne przechowywane są na zewnętrznych kartach Secure Digital (SD/MMC). Za płynne odtwarzanie multimediów oraz szybką obsługę aplikacji nawigacyjnej odpowiada procesor Samsung o prędkości 400 MHz.

Dotykowy ekran o wielkości 3,5” można obsługiwać zarówno za pomocą rysika, jak i palcem. Duże przyciski ułatwiają obsługę urządzenia zwłaszcza podczas jazdy samochodem.

Dzięki uruchomieniu przez firmę iGo wsparcia dla urządzeń wyposażonych w oprogramowanie iGo MY WAY w wersji 8 już wkrótce będzie możliwa samodzielna aktualizacja map poprzez stronę www.naviextras.com 

Specyfikacja:

 Model  PALMTOP EASYTOUCH ET-909/GPS/2GB/MAPA EUROPA
 Mapy

iGo 8: Albania, Andora, Austria, Belgia, Białoruś, Bośnia i Hercegowina, Bułgaria, Macedonia, Chorwacja, Dania, Estonia, Finlandia, Francja, Grecja, Hiszpania, Holandia, Irlandia, Litwa, Luxemburg, Łotwa, Mołdawia, Niemcy, Norwegia, Polska, Portugalia, Czechy, Rumunia, San Marino, Serbia, Słowacja, Słowenia, Szwajcaria, Szwecja, Turcja, UK, Ukraina, Włochy, Węgry

 System operacyjny  Microsoft Windows CE Net5.0
 Złącze karty rozszerzeń  Secure Digital (SD/MMC) + karta 2GB Secure Digital w zestawie
 Audio  3.5mm gniazdo słuchawkowe (stereo), Wbudowany głośnik
 Bateria  1100 mAh
 Multimedia  Odtwarza pliki JPG/MP3/MP4 zapisane na karcie pamięci
 Procesor  Samsung 2443 400 Mhz
 Urządzenie wskazujące  Rysik, wprowadzanie danych za pomocą ekranu dotykowego
 Wyświetlacz  Kolorowy 3.5-calowy (transflective TFT)/65 536 kolorów/rozdzielczość: 240 x 320 pikseli
 Akcesoria  – Zasilacz + kabel zasilający
 – Uchwyt samochodowy
 – Zasilacz samochodowy
 – Etui ochronne
 – Instrukcja obsługi
 Waga

 110 g

Gwarancja i cena:

Urządzenie ET-909E z mapami 38 europejskich krajów znajduje się już w sprzedaży w cenie 599 złotych brutto i objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć