Archiwum

EASY TOUCH przedstawia funkcjonalny jajowar

Powiększ

Eleganckie i proste w użyciu urządzenie do gotowania jaj

Kraków, Polska, 7 listopada 2008 – firma EASY TOUCH przedstawiła nowoczesne urządzenie do gotowania jaj – ETA-7300 RICK.

Jajowar Easy Touch ETA-7300 RICK cechuje elegancki wygląd i wysoka jakość materiałów, z których został wykonany. Obudowa ze stali nierdzewnej odporna na zarysowania i chroniąca przed pozostawianymi odciskami palców gwarantuje trwałość produktu i pomaga utrzymać urządzenie w czystości. Posiada ono płaską płytę grzejną ze stali szlachetnej oraz koszyk mogący służyć także jako podstawka do jaj.  Istotnym elementem jest jego duża pojemność, gdyż można w nim gotować jednocześnie do 7 jaj.

Urządzenie wyposażone jest również w naczynie z podziałką wskazującą ilość wody potrzebną do uzyskania oczekiwanego stopnia twardości jaj. Zakończone jest ono igłą do ich nakłuwania. Ponadto nie trzeba już pilnować procesu gotowania, odliczając kolejne minuty, bowiem sygnał dźwiękowy oznajmia moment, w którym jaja są gotowe do spożycia.

Ciekawy wygląd i prostota użycia urządzenia do gotowania jaj ETA-7300 RICK sprawia, że może stać się ono doskonałym elementem każdej kuchni, zarówno tej nowoczesnej, jak i urządzonej tradycyjnie.

Specyfikacja:

 Model   Jajowar ETA-7300 RICK
 Lampka kontrolna  Tak
 Pojemność  7 jaj
 Rodzaj obudowy zewnętrznej  Stal nierdzewna
 Płyta grzejna ze stali nierdzewnej  Tak
 Sygnalizacja dźwiękowa zakończenia procesu  Tak

Gwarancja i cena:

Urządzenie do gotowania jaj ETA-7300 RICK znajduje się w sprzedaży w cenie 49 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć