Archiwum

EASY TOUCH przedstawia ergonomiczną kierownicę do gier

Powiększ

By poczuć prawdziwe emocje wyścigu
Kraków, Polska, 28 stycznia 2009 – Firma EASY TOUCH przedstawia kierownicę do gier ET-2034 SPEED FORCE silver. System wibracji oraz precyzyjne pedały przyspieszenia i hamulca zapewniają realistyczne doznania podczas symulowanego prowadzenia pojazdu.

Kierownica ET-2034 SPEED FORCE charakteryzuje się ergonomią kształtu, co decyduje o wygodzie jej użytkowania. Zapewnia ją także łatwy sposób montowania kierownicy zarówno na płaskiej powierzchni, jak i na kolanach gracza, gwarantujący stabilność urządzenia. Chroni to przed koniecznością ciągłego poprawiania ustawienia kierownicy podczas gwałtownych ruchów użytkownika.

Realistyczne doznania, jakich oczekuje gracz podczas wyścigów, zapewnia zastosowany w ET-2034 SPEED FORCE system wibracji. Pozwala on oddać wrażenia towarzyszące pokonywaniu ostrych zakrętów, stłuczkom czy wypadkom. Realizm jazdy potęgują analogowe pedały przyspieszenia i hamulca charakteryzujące się dużą precyzją, pokrętło regulacji czułości układu kierownicy i dwa style zmiany biegów: manualny oraz za pomocą manetek jak w bolidach F1.

Kierownica ET-2034 SPEED FORCE posiada również analogowy mini-joystick wykorzystywany w grach typu GTA. Ponadto zamontowane na urządzeniu klawisze funkcyjne L3 i R3 pozwalają wykorzystać w pełni możliwości gry. Kierownica jest kompatybilna z XBOX, GC, PC-USB, PS2. ET-2034 cechuje prosta instalacja, gdyż nie są przy niej wymagane żadne sterowniki.

Kierownica dostępna jest także w czerwonej wersji kolorystycznej – ET-2034 SPEED FORCE red.

Specyfikacja:

Model   EASY TOUCH ET-2034 SPEED FORCE
Kompatybilność

z XBOX, GC, PC-USB, PS2

Właściwości

– Dwa style zmiany biegów: manualny oraz za pomocą manetek jak w bolidzie F1
– Pokrętło regulacji czułości układu kierownicy
– Zapewniające stabilność opcje montowania: na kolanach oraz na płaskiej powierzchni
– Analogowy mini-joystick na kierownicy (przydatny w grach typu GTA)
– Precyzyjne analogowe pedały przyspieszenia i hamulca
– Ergonomiczny kształt
– System wibracji (realistyczne doznania przy każdym wypadku, stłuczce i na zakrętach)
– Klawisze funkcyjne L3 i R3

Gwarancja i cena:

Kierownica do gier ET-2034 SPEED FORCE silver znajduje się w sprzedaży w cenie 159 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH
Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć