Archiwum

EASY TOUCH przedstawia 7-calową ramkę cyfrową

Powiększ

Duży, matowy ekran i bezprzewodowy pilot w niewielkiej cenie

Kraków, Polska, 8 września 2008 – Firma EASY Touch przedstawiła 7-calową ramkę cyfrową ET-3801 NEGRO. Urządzenie zostało wyposażone w ekran o rozdzielczości 480 x 234 pikseli, który nie odbija światła i pozwala cieszyć się pięknymi, naturalnymi barwami.

ET-3801 obsługuje zdjęcia w formacie JPEG, pliki wideo MPEG4 oraz posiada wbudowane głośniki, dzięki czemu można słuchać ulubionych plików MP3, możliwe też jest podłączenie zewnętrznych głośników lub słuchawek poprzez wyjście audio (Jack 3,5mm). Dodatkowo urządzenie wyposażono w funkcję zegara z budzikiem oraz kalendarz. Ramkę można obsługiwać manualnie (przyciski z tyłu urządzenia) lub za pomocą bezprzewodowego pilota.

NEGRO posiada złącze USB2.0, co umożliwia podłączenie dowolnego urządzenia z portem USB i odtwarzanie plików foto, audio i wideo bezpośrednio z niego. Ramka posiada również wejście na karty pamięci SD/MMC/MS/XD. Ramkę można ustawić na biurku dzięki podpórce lub zawiesić na ścianie.

W zestawie znajduje się dodatkowa nakładka na ramkę w kolorze srebrnym.

 Model  Ramka cyfrowa ET- 3801 NEGRO
 Wielkość ekranu  7”
 Rozdzielczość obrazu  480 x 234
 Obsługiwane formaty  Zdjęcia – JPEG
 Filmy – MPEG4
 Muzyka – MP3
 Obsługa kart  SD/MMC/MS/XD
 Zasilanie Zewnętrzny zasilacz 230V

Gwarancja i cena:

Ramka ET-3801 NEGRO znajduje się w sprzedaży w cenie 329 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

Sarota PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć