Archiwum

EASY TOUCH prezentuje wielofunkcyjny termometr elektroniczny

Powiększ

Prostota i bezpieczeństwo pomiaru

Kraków, Polska, 14 stycznia 2009 – Firma EASY TOUCH prezentuje nowoczesny termometr ET-8052 ALGOR do mierzenia temperatury w uchu i na czole.

Termometr ET-8052 ALGOR jest urządzeniem, z pomocą którego można łatwo i bezpiecznie zmierzyć temperaturę nawet małemu dziecku czy niemowlęciu. Pozwala ono na uzyskanie dokładnego pomiaru (+/- 0,2°C) już w ciągu jednej sekundy po przyłożeniu końcówki do czoła. Czynność ta odbywa się na tyle delikatnie i nieinwazyjnie, że można wówczas pozwolić dziecku na sen. O zakończeniu pomiaru informuje sygnał dźwiękowy. Gdy temperatura przekroczy 38,0°C, powiadamia o tym włączający się wówczas alarm.          

ET-8052 został ponadto wyposażony w funkcję pokazywania czasu oraz temperatury otoczenia w momencie, kiedy nie służy do pomiaru temperatury ciała. Duży i czytelny wyświetlacz pozwala na łatwe i szybkie odczytywanie uzyskanych wartości. Wygodę użytkowania zwiększa dołączona do termometru podstawka oraz wskaźnik informujący o konieczności wymiany baterii. 

Specyfikacja:

Model   EASY TOUCH ET-8052 ALGOR
Funkcje – Sygnalizacja dźwiękowa na koniec pomiaru  Pokazywanie czasu i temperatury otoczenia
– Alarm informujący o gorączce od 38,0°C
– Wskaźnik konieczności wymiany baterii
Czas trwania pomiaru 1 sekunda
Dokładność pomiaru temperatury +/-0,2°C
Wyświetlacz     LCD
Zakres pomiaru temperatury 32,0°C-42,9°C (89,6°F-109,2°F)
Zasilanie     Bateria CR2032
Dodatkowe zabezpieczeni

Wyłącznik odcinający zasilanie w wypadku przewrócenia się grzejnika

Cichy podczas pracy Tak


Gwarancja i cena:

Termometr elektroniczny ET-8052 ALGOR znajduje się w sprzedaży w cenie 99 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR – agencja public relations
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH
Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć