Archiwum

EASY TOUCH prezentuje nowoczesne żelazko parowe

Powiększ

Silne uderzenie pary i łatwy poślizg gwarantujące proste i wygodne prasowanie

 

 

Kraków, Polska, 28 listopada 2008 – Firma EASY TOUCH przedstawiła żelazko uniwersalne ETA-5600 THELMA, które łączy w sobie zalety wygodnego i bezpiecznego prasowania.

Żelazko THELMA posiada ceramiczną stopę zapewniającą gładkie przesuwanie się po tkaninie oraz wielozakresowy elektroniczny regulator temperatury, który pozwala dobrać temperaturę do rodzaju prasowanego materiału. Jest urządzeniem o dużej mocy (2200 W), co zapewnia krótki czas nagrzewania oraz ciągłe wytwarzanie dużej ilości pary. Funkcja umożliwiająca uwalnianie jej silnego strumienia ułatwia rozprasowywanie opornych zagnieceń. Pomaga temu także drobny spryskiwacz zwilżający tkaninę.

Ponadto THELMA wyposażona jest w blokadę kapania ANTI-DRIP, dzięki której podczas przechylania żelazka na materiale nie będą pojawiały się krople wody skapujące ze zbiornika. Kabel o długości 3 m gwarantuje swobodę ruchów, a ergonomiczny uchwyt zapewnia komfort podczas długiego prasowania. Wszystko to sprawia, że prasowanie stanie czynnością znacznie łatwiejsza i przyjemniejszą.

Ponadto urządzenie zostało wyposażone w dodatkowe funkcje znacznie wpływające na poprawę komfortu prasowania. System AUTO SHUT OFF, zwany funkcją strażaka, powoduje automatyczne wyłączenie żelazka pozostawionego bez nadzoru. W ten sposób gwarantuje bezpieczeństwo podczas użytkowania. Pomyślano także o wygodzie utrzymywania urządzenia w czystości. Posiada ono bowiem system antywapienny ANTI-SCALE, chroniący żelazko przed osadzaniem się kamienia oraz dodatkową funkcję samooczyszczania SELF CLEAN.

Specyfikacja:

Model  Żelazko ETA-5600 THELMA
 Moc  2200 W
 Ilość wytwarzanej pary  12-18 g/min
 Pojemnik na wodę  250 ml
 Materiał stopy  Ceramiczna
 Automatyczny wyłącznik  Tak – AUTO SHUT OFF
 Regulacja temperatury  Tak
 Blokada kapania ANTI-DRIP  Tak
 Spryskiwacz wody  Tak
 System antywapienny  Tak – ANTI-SCALE
 Funkcja samooczyszczania  Tak – SELF CLEAN
 Super uderzenie pary  Tak
 Waga  1600 g
 Długość przewodu  3 m

Gwarancja i cena:

Żelazko ETA-5600 THELMA znajduje się w sprzedaży w cenie 89  złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć