Archiwum

EASY TOUCH prezentuje nową suszarkę z funkcją jonizacji.

Powiększ

Dyfuzor, koncentrator i funkcja jonizacji zapewniające profesjonalne suszenie włosów

Kraków, Polska, 10 grudnia 2008 – Firma EASY TOUCH przedstawiła suszarkę ETA-2100 LAVENDER IONIC, gwarantującą szybkie, wygodne i bezpieczne wysuszenie włosów.

Suszarka LAVENDER posiada możliwość dwustopniowej regulacji prędkości nadmuchu i ustawienia trzech stopni jego temperatury, pozwalając na dopasowanie nawiewu do rodzaju włosów i typu oczekiwanej fryzury. Urządzenie wyposażone jest w dyfuzor zwiększający objętość włosów oraz koncentrator, który skupiając strumień powietrza na niewielkim obszarze, pozwala na szybkie i dokładne wysuszenie włosów. Duża moc suszarki (2000 W) sprawia, że suszenie nawet gęstych i długich włosów nie przysporzy problemu.

Funkcja jonizacji (IONIC) chroni włosy przed utratą naturalnej wilgotności i zapobiega ich elektryzowaniu się, skracając jednocześnie czas suszenia. W trosce o zdrowie włosów nie zapomniano także o możliwości włączenia nawiewu chłodnego powietrza (COOL SHOT), które zamyka łuskę włosów, czyniąc je gładszymi i błyszczącymi. Dodatkową ich ochronę zapewnia system  zabezpieczający urządzenie przed przegrzaniem, czyniąc suszenie czynnością całkowicie bezpieczną. Ponadto dzięki ergonomicznej gumowej rączce oraz uchwycie do podwieszania urządzenie jest proste i wygodne w użytkowaniu.

Specyfikacja:

Model   Suszarka ETA-2100 LAVENDER IONIC
Moc  2000 W
Stopnie prędkości  2
Stopnie temperatury  3
Funkcja jonizująca IONIC  Tak
Dyfuzor     Tak
Koncentrator     Tak
Nawiew zimnego powietrza  Tak
Zabezpieczenie przed przegrzaniem

 Tak

Rączka z pokryciem gumowym  Tak
Uchwyt do podwieszania  Tak
Zasilanie   220V-240V/50Hz

 
Gwarancja i cena:

Urządzenie ETA-2100 LAVENDER IONIC znajduje się w sprzedaży w cenie 48 złotych brutto
i objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH
Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć