Archiwum

EASY TOUCH prezentuje innowacyjny ciśnieniomierz

Powiększ

Dokładność pomiaru, łatwość obsługi i ciekawy design dla dbających o zdrowie

   

Kraków, Polska, 18 grudnia 2008 – Firma EASY TOUCH zaprezentowała nowoczesny ciśnieniomierz ET-8003 STARK. Innowacyjna technika mierzenia ciśnienia krwi gwarantuje uzyskanie dokładnego pomiaru w krótkim czasie.

ET-8003 STARK wyposażono w układ logiczny Fuzzy Logic odpowiadający za automatyczne pompowanie powietrza do mankietu. Zastosowano metodę oscylometryczną, będącą obecnie najbardziej efektywną i precyzyjną techniką nieinwazyjnego mierzenia ciśnienia krwi.

STARK jest urządzeniem charakteryzującym się ciekawym nowoczesnym designem oraz prostotą obsługi. Cyfrowy wyświetlacz pokazujący pomiary ciśnienia skurczowego i rozkurczowego krwi jest wyraźny i czytelny, a pamięć urządzenia przechowuje wyniki 99 ostatnich pomiarów dla każdej z czterech osób. Mankiet naramienny jest wygodny w użytkowaniu i dodatkowo poprawia precyzję pomiaru, która jest dużo większa niż przy pomiarze nadgarstkowym.

Ciśnieniomierz posiada także kilka dodatkowych opcji: wskaźnik WHO, ukazujący za pomocą sześciu różnych kolorów poziom ciśnienia, a co za tym idzie stan zdrowia osoby dokonującej pomiaru według klasyfikacji Światowej Organizacji Zdrowia, funkcję IHB służąca do rozpoznawania nieregularnej akcji serca oraz pomiar pulsu. Ciśnieniomierz może również działać w trybie zegara, co pozwala na zapamiętywanie i wyświetlanie pomiarów wraz z dokładną datą i godziną ich uzyskania. Pomyślano także o wyposażeniu urządzenia w system oszczędzania energii. W zestawie znajdują się również baterie Easy Touch.

Ciśnieniomierz ET-8003 STARK posiada certyfikat jakości ISO 13485:2003.

Specyfikacja:

Model Ciśnieniomierz ET-8003 STARK
Funkcje     Pomiar ciśnienia skurczowego, rozkurczowego oraz pulsu
System oszczędzania energii
2 tryby pracy: ciśnieniomierz/zegar
Wskaźnik WHO
Funkcja IHB
Układ logiczny Fuzzy Logic Tak
Dokładność pomiaru ciśnienia +/-3mmHg
Metoda pomiaru Oscylometryczna
Pamięć    4×99 pomiarów
Obwód nadgarstka/ramienia 22-34cm
Zakres pomiaru ciśnienia 20-280mmHg
Zasilanie   

4xAA bateriek

Uchwyt do podwieszania  Tak
Zasilanie   220V-240V/50Hz

Gwarancja i cena:

Radioodtwarzacz EC-39001 HORIZON znajduje się w sprzedaży w cenie 499 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Jan Trzupek
account manager

SAROTA PR
Tel. +48 12 684 12 68
Kom.+48 696 778 568
Email: jan.trzupek(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć