Archiwum

EASY TOUCH prezentuje elegancki opiekacz

Powiększ

Prosty i wygodny sposób na ciepłe kanapki
Kraków, Polska, 29 stycznia 2009 – Firma EASY TOUCH przedstawia opiekacz ETA-7302 DREW, pozwalający na jednorazowe przygotowanie dwóch ciepłych kanapek dzielonych na trójkąty.

Wkłady sandwichera pokryte są teflonową powłoką, która chroni przed przywieraniem kanapek do powierzchni. Dzięki temu wnętrze urządzenia jest łatwe do czyszczenia. ETA-7302 charakteryzuje się prostotą obsługi. Lampki kontrolne sygnalizują stan zasilania oraz gotowość urządzenia do pracy. Wysoka moc opiekacza gwarantuje szybkie przygotowanie kanapek.

Opiekacz ETA-7302 DREW posiada obudowę ze stali nierdzewnej, chroniąc urządzenie przed zarysowaniami i ułatwiając jego czyszczenie. Jest ono wyposażone w wygodne zamknięcie na zapadkę oraz antypoślizgowe nóżki. Nienagrzewający się uchwyt zapewnia bezpieczeństwo użytkowania, a możliwość przechowywania w pionie jego wygodę.

Srebrna obudowa INOX czyni opiekacz ETA-7302 urządzeniem eleganckim, mogącym stać się ozdobą kuchennego wnętrza.

Specyfikacja:

Model   EASY TOUCH ETA-7302 DREW
Moc 700 W
Ilość kanapek trójkątnych 4
Możliwość przechowywania w pionie Tak
Nienagrzewający się uchwyt Tak
Nóżki antypoślizgowe 32,0°C-42,9°C (89,6°F-109,2°F)
Lampki kontrolne

Tak

Rodzaj obudowy zewnętrznej Stal nierdzewna

Gwarancja i cena:

Opiekacz ETA-7302 DREW znajduje się w sprzedaży w cenie 63 złote brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH
Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć