Archiwum

EASY TOUCH prezentuje elegancki młynek elektryczny do pieprzu/soli

Powiększ

Urządzenie, które sprawi, że potrawy nabiorą niepowtarzalnego smaku i aromatu

  

Kraków, Polska, 3 grudnia 2008 – firma EASY TOUCH zaprezentowała stylowy  młynek do pieprzu i innych przypraw ETA-7350 VICO.

Największym atutem młynka VICO jest funkcjonalność. Jego mechanizm posiada dużą moc, dzięki czemu z łatwością mieli i kruszy nawet bardzo twarde ziarna. Posiada regulator grubości mielenia, pozwalając na uzyskanie stopnia drobności ziaren w zależności od potrawy, do której przyprawa ma posłużyć.  Wyposażony jest on również w podświetlenie ułatwiające dozowanie przypraw. Łatwy w obsłudze (uruchamiany jednym przyciskiem) i  funkcjonalny młynek VICO okazuje się urządzeniem w kuchni użytecznym i pomocnym.

VICO jest wykonany ze szlachetnej stali nierdzewnej, co czyni go odpornym na uszkodzenia i zarysowania. Posiada przezroczystą szybkę pokazującą ilość ziaren wewnątrz młynka. Jego nowoczesny design sprawia, że prezentuje się niezwykle elegancko. Będzie stanowić idealne dopełnienie wystroju kuchni lub, jako element dekoracyjny, doda blasku rodzinnej zastawie stołowej.

Wysoka jakość wykonania oraz elegancki wygląd sprawia, że młynek ETA-7350 VICO może się okazać bardzo trafnym pomysłem na prezent.

Do urządzenia dołączony jest komplet baterii do zasilania.

Specyfikacja:

 Model  ETA-7350 VICO
 Napęd mechanizmu   Elektryczny
 Oświetlenie Tak
 Regulacja grubości mielenia Tak
 Rodzaj obudowy  Stal nierdzewna
 Wysokość 21,8 cm
 Zasilanie Baterie (6xAAA)

Gwarancja i cena:

Młynek do pieprzu/soli ETA-7350 VICO znajduje się w sprzedaży w cenie 32 złotych brutto. Urządzenie objęte jest 24-miesięczną gwarancją producenta.

Więcej informacji:

www.easy-touch.com

Kontakt prasowy:

Piotr Sarota
konsultant public relations

SAROTA PR
Tel.: +48 12 684 12 68
Kom.+48 606 895 326
Email: piotr(at)sarota.pl

 Joanna Dubiel
 account manager

 SAROTA PR
 Tel. +48 12 684 12 68
 Kom.+48 662 858 219
 Email: joanna.dubiel(at)sarota.pl

O firmie EASY TOUCH

Firma EASY TOUCH dostarcza Klientom na całym świecie wysokiej jakości akcesoria i peryferia komputerowe, szeroką gamę produktów elektroniki użytkowej, materiały eksploatacyjne do drukarek oraz sprzęt AGD.

Podstawą marki EASY TOUCH jest zespół międzynarodowych specjalistów, którzy realizują trzy wartości firmy: kreatywność, innowacyjność i jakość.

Globalna strategia EASY TOUCH ukierunkowana jest na tworzenie zawansowanych technologicznie i atrakcyjnych wizualnie produktów, które są nie tylko łatwe w obsłudze i przyjemne w użytkowaniu, ale także dostępne w atrakcyjnych cenach.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć