Archos

ARCHOS przedstawia Urban eScooter – składany skuter elektryczny

Powiększ

Firma ARCHOS wprowadza do Polski Urban eScooter – lekki i łatwy do złożenia skuter elektryczny, który może osiągnąć maksymalną prędkość 20 km/h, przejeżdżając dystans 30 km na jednym ładowaniu. Zasilany jest wymienialną baterią Panasonic o pojemności 6 700 mAh, która może zostać naładowana w dowolnym gnieździe zasilania w zaledwie 180 minut.

Skuter wykonany jest z wysokiej jakości stopu aluminium przez co jest wyjątkowo trwały i odporny wytrzymując obciążenie do 100 kg. Pojazd umożliwia podjazd pod górę przy nachyleniu nie przekraczającym 15°. Podwójny amortyzator oraz hamulce z systemem EBS pomagają zachować bezpieczeństwo i komfort jazdy.

ARCHOS Urban eScooter jest niezwykle prosty w obsłudze: jeden przycisk służy do przyśpieszenia, drugi – do hamowania. Prędkość można regulować bezpośrednio z poziomu kierownicy przy pomocy manetki. Składanie pojazdu odbywa się błyskawicznie, dzięki czemu możliwy jest bezproblemowy transport czy przechowywanie sprzętu w dowolnym miejscu. ARCHOS Urban eScooter wyposażony został również w światło przednie, odblaskowe tylne, dzwonek, stopkę i podnóżki.

ARCHOS Urban eScooter wykorzystuje dedykowaną aplikacją dostępną na systemy Android oraz iOS. Oprogramowanie umożliwia śledzenie aktualnego stanu baterii, położenia i przebieg trasy pojazdu poprzez GPS. Ponadto pozwala na regulację szybkości, w tym ustawienie prędkości maksymalnej. Dla osób, które nie będą wykorzystywały możliwości sparowania skutera ze smartfonem, na kierownicy zamontowano  wskaźnik pokazujący stan naładowania akumulatora w 3-stopniowej skali. Dodatkowo akumulator posiada wyjście USB, dzięki czemu może służyć jako power bank.

Główne cechy Urban eScooter to:

  • Łatwość składania i przenoszenia pojazdu
  • Zasięg 30 km na jednym ładowaniu
  • Prędkość do 20 km/h
  • Waga z baterią – 14,15 kg
  • Maksymalny kąt nachylenia podczas jazdy pod górę – 15°
  • Podwójny system tłumienia wstrząsów

ARCHOS Urban eScooter dostępny jest w cenie 3249 zł. W przypadku reklamacji firma ARCHOS gwarantuje zwrot gotówki, lub wymianę urządzenia na nowe*.

W Polsce dostępna jest również pomoc techniczna, z którą można się skontaktować pod nr. tel. (22) 292 23 67 w godzinach od 9.00-17.00, od poniedziałku do piątku.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć