Archos

ARCHOS przedstawia nowe smartfony Platinum z systemem Android KitKat

Powiększ

Multimedialne smartfony w trzech wersjach kolorystycznych


Kraków, 26 września 2014 – Firma ARCHOS, pionier na rynku urządzeń z systemem Android, prezentuje nowe modele smartfonów 45c i 50b z serii Platinum z systemem Android KitKat i trzema wersjami kolorystycznymi tylnej obudowy.

Nowe rozwiązania

Nowością w ofercie firmy ARCHOS jest wprowadzenie wymiennej tylnej obudowy smartfonów w trzech wersjach kolorystycznych: Deep Black, Metallic Blue i Spicy Pink. Wszystkie trzy wersje kolorystyczne obudowy dołączone są do zestawu. Co więcej, zastosowana powłoka ekranu znacząco ogranicza refleksy i odbicia.

Dodatkowo do zestawu z modelem 50b Platinum dodane jest przezroczyste etui i karta microSD o pojemności 8GB.

Wydajność w stylowym wydaniu

Oba modele wyposażone zostały w wyświetlacz oparty na matrycy IPS, odpowiednio: 4,5-calowy i 5-calowy oraz bazują na czterordzeniowym procesorze MediaTek. Zarówno 45c jak i 50b Platinum ma wbudowany z tyłu urządzenia aparat z autofokusem i lampą błyskową: model 45c – 5MP i 50b – 8MP. Z przodu wyposażone zostały w kamerkę do wideorozmów o rozdzielczości 2 MP. Smartfony obsługują dwie karty SIM.

Nowa seria kolorowych smartfonów marki ARCHOS łączy w sobie wydajność czterordzeniowego procesora i multimedialne nowości ze stylowym designem i przystępną dla świadomego konsumenta ceną. Firma MediaTek z przyjemnością współpracowała przy tworzeniu najnowszych urządzeń z serii ARCHOS Platinum – powiedział Siegmund Redl, wiceprezes i General Manager Marketingu Korporacyjnego w Europie, w firmie MediaTek.

Firma ARCHOS z dumą prezentuje najnowsze smartfony z serii Platinum wspierane przez procesory MediaTek, dzięki którym możliwe było połączenie unikalnego stylu z wydajnością – komentuje Loïc Poirier, CEO firmy ARCHOS.

Specyfikacja

Cena

Sugerowana przez producenta cena modelu 45c Platinum wynosi 449 zł, a 50b Platinum 539 zł.

 

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć