AOC

AOC i monitory AGON na Intel Extreme Masters

Powiększ

Od 3 do 5 marca w katowickim Spodku odbędą się finały Intel Extreme Masters w grach StarCraft II oraz Counter-Strike: Global Offensive. Będzie to okazja nie tylko do zobaczenia ulubionych drużyn e-sportowych w akcji, ale również do zapoznania się z najnowszym sprzętem dla graczy oraz spotkania ze znanymi osobistościami.

Podczas IEM 2017 na stoisku sklepu Zadowolenie.pl, umiejscowionym w obszarze B11, zostanie zlokalizowana strefa monitorów AOC z gamingowej serii AGON. Zwiedzający będą mogli na nim rozegrać turnieje w League of Legends oraz CS: GO na monitorach AG241QX oraz AG352QCX.

Pierwszy z nich jest modelem o przekątnej 24 cale, rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli i odświeżaniu 144 Hz. Drugi jest znacznie większą konstrukcją z zakrzywionym, ultrapanoramicznym panelem VA o przekątnej 35 cali i odświeżaniem 200 Hz. Oba charakteryzują się wsparciem dla AMD FreeSync.

Na stoisku będzie można spotkać Arka „Radjo_log” Popiela, Paulę „MissMinions” Zalewską oraz członków zespołu e-sportowego Team Liquid.

Spotkania medialne

Na miejscu będzie obecny przedstawiciel PR marki AOC. W przypadku chęci umówienia spotkania zapraszamy do kontaktu z Grzegorzem Iwanem pod numerem +48 662 858 219.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć