NZXT

NZXT oficjalnym partnerem drużyny EnVyUs

Powiększ

Promocja sportów elektronicznych z jedną z najlepszych organizacji
e-sportowych na świecie

Kraków, Polska, 19 maja 2016 – Firma NZXT nawiązała współpracę z zespołem EnVyUs, jedną z najbardziej utytułowanych organizacji e-sportowych na świecie. NZXT dostarczy zawodnikom swój najlepszy sprzęt i wsparcie niezbędne do dalszego rozwoju organizacji.

„Sponsoring drużyny EnVyUs to dla nas coś całkowicie naturalnego. Chcemy w ten sposób przyczynić się nie tylko do promowania najlepszych graczy, ale i całej społeczności profesjonalnego grania. Od samego początku byliśmy fanami e-sportu i chcemy brać czynny udział w jego rozwoju.” powiedział Johnny Hou, założyciel i CEO NZXT.
„Nasz zespół zawsze szukał najlepszej jakości sprzętu komputerowego, a kiedy zobaczyliśmy obudowę NZXT H440, od razu się w niej zakochaliśmy.” powiedział Mike Rufail, prezes drużyny EnVyUs.

Zespół EnVyUs ma na swoim koncie imponujące wyniki, w tym pierwsze miejsce w CS: GO na Game Show Global eSports Cup sezonu pierwszego. Wśród zawodników drużyny znaleźć można m.in. legendarnego Kenny’ego „KennyS” Schruba, uważanego za jednego z najlepszych snajperów w Counter-Strike’u. Miniony rok był dla drużyny jednym z najlepszych i świat e-sportu czeka, aby zobaczyć ich dalsze emocjonujące zmagania w seriach turniejów 2016 roku.

Materiały dodatkowe

wersja do druku Wróć